1. W związku ze zbliżającym się wspomnieniem św. Krzysztofa         w następną niedzielę błogosławieństwo kierowców i pojazdów. Ofiary złożone w tym dniu do puszki będą przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  2. Msze święte w Mchawie: w środę o 18.00; w kaplicy Boga Ojca: od poniedziałku do piątku o 19.00 i w sobotę o 17.00; w Roztokach Dolnych: w poniedziałek o 17.30; w Cisowcu: we wtorek i czwartek o 17.30 oraz w sobotę o 16.00 z obrzędem chrztu świętego.
  3. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu  proszę Panie: w Mchawie – Janina Ryznar, Irena Osękowska, Bożena Osękowska; w Roztokach Dolnych – Janina Podsobińska, Jolanta Łuczejko. O posługę kościelnego proszę Pana Ryszarda Kaczmar.

– środa o 18.00: + Anna Wronowska

– niedziela o 8.00: + Stanisław Siekaniec – intencja od Stanisławy Pikuła

o 11.30: + Aniela Chomycz – intencja od rodziny Kucińskich

Kaplica Boga Ojca

– poniedziałek o 19.00: + Stanisław Siekaniec – intencja od Stanisława Lassak

– wtorek o 19.00: + Lucyna Borowy – intencja od Bogusławy Hyleńskiej

– środa o 19.00: + Kamilek Mazurkiewicz

– czwartek o 19.00: + Maria, + Piotr Zięba

– piątek o 19.00: + Stanisław Siekaniec – intencja od Marii i Jana Mycio

– sobota o 17.00: + Czesława Kuzio – intencja od Józefy i Bronisława Wołoszyn

– poniedziałek o 17.30: O zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Wiesława Kaczmara i Jego rodziny z okazji 50 Urodzin

– niedziela o 10.00: Za parafian

– wtorek o 17.30: + Stanisław Siekaniec – intencja od Zbigniewa Pikuły

– czwartek o 17.30: + Kazimierz Sitko – intencja od Marii i Józefa Pietrów

– sobota o 16.00: W intencji dziecka przyjmującego sakrament chrztu

5. Parafianom i Gościom życzę miłej niedzieli, smacznego obiadu   i Bożego błogosławieństwa na cały tydzień pracy czy odpoczynku.