1. Dziś błogosławieństwo kierowców i pojazdów. Ofiary złożone do puszki będą przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  2. We wtorek święto św. Brygidy Szwedzkiej, zakonnicy i patronki Europy.
  3. W czwartek dzień imienin bpa Krzysztofa Chudzio. Otoczmy go naszą modlitwą.
  4. W piątek św. Anny i odpust w Hoczwi o 11.00.
  5. W przyszłą niedzielę Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych ustanowiony przez papieża Franciszka.
  6. Msze święte w Mchawie: w poniedziałek, środę i czwartek o 18.00; w kaplicy Boga Ojca: od poniedziałku do piątku o 19.00; w Roztokach Dolnych: w piątek o 17.30; w Cisowcu: we wtorek o 17.30 i w sobotę o 18.00.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu  proszę Panie: w Mchawie – Angelina Skowrońska, Magdalena Skowrońska, Urszula Głowa; w Roztokach Dolnych – Krystyna Kaczmar, Anna Kaczmar. O posługę kościelnego proszę Pana Mirosława Skibę.
  8.  W dniach 10 – 11 sierpnia (sobota – niedziela) planowana jest pielgrzymka. W sobotę: nawiedzenie sanktuarium Miłosierdzia Bożego i św. Jana Pawła II w Krakowie; obiadokolacja i nocleg w hotelu w Częstochowie. W niedzielę: uczestnictwo we Mszy św. na Jasnej Górze o 6.00 lub 8.00, śniadanie i wyjazd do Kalwarii Zebrzydowskiej oraz do Wadowic; powrót do Mchawy. Koszt pielgrzymki od jednej osoby to – 300 zł . Proszę się zapisywać do 31 lipca podając imię i nazwisko, adres, pesel i numer telefonu oraz wpłacając zaliczkę w kwocie 150 zł.

– poniedziałek o 18.00: + Czesława Kuzio – intencja od Aleksandry i Wiesława Kilareckich

– środa o 18.00: + Stanisław Siekaniec – intencja od Elżbiety i Andrzeja Osękowskich

– czwartek o 18.00: + Czesława Kuzio – intencja od Beaty i Jana Siekaniec

– niedziela o 8.00: + Stanisław Siekaniec – intencja od Rafała i Anny Gierula z rodziną

o 11.30: + Władysław Osękowski w 25 rocznicę śmierci

Kaplica Boga Ojca

– poniedziałek o 19.00: + Stanisław Siekaniec – intencja od Czesławy i Józefa Mamrot

– wtorek o 19.00: + Aniela Chomycz – intencja od rodziny Paszkowskich

– środa o 19.00: + Stanisław Zięba

– czwartek o 19.00: + Franciszka Fedorowiat – intencja od Czesława Siekańca

– piątek o 19.00: + Anna Wronowska

– piątek o 17.30: + Aniela Chomycz – intencja od Bogumiły Paszkowskiej z córkami

– niedziela o 10.00: + Katarzyna, + Antoni, + Stanisław Łuczejko

– wtorek o 17.30: + Stanisław Siekaniec – intencja od Bożeny Pelc

– sobota o 18.00: Za parafian

10. Parafianom i Gościom życzę miłej niedzieli, smacznego obiadu   i Bożego błogosławieństwa na cały tydzień pracy czy odpoczynku oraz wszystkim kierowcom i podróżującym szczęśliwego dotarcia do celu.