1. Dzisiaj  Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych ustanowiony przez papieża Franciszka.
  2. W piątek w kościele parafialnym można zyskać odpust zupełny „Porcjunkuli”. Jest to również pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą św. Chorych z posługą sakramentalną będę odwiedzał od godziny 9.00.
  3. W sobotę nabożeństwo do św. Jana Pawła II w kościele parafialnym o 18.00.
  4. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  5. Msze święte w Mchawie: w poniedziałek, środę, piątek i sobotę        o 18.00; w kaplicy Boga Ojca: od poniedziałku do czwartku o 19.00; w Cisowcu: we wtorek i w czwartek o 17.30 oraz w piątek i sobotę o 17.00.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu  proszę Panie: w Mchawie – Helena Miller, Dorota Miller, Wioletta Antolak; w Roztokach Dolnych – Iwona Bończak, Anna Bończak. O posługę kościelnego proszę Pana Wiesława Bończak.
  7.  Przypominam o zapisach na pielgrzymkę w dniach 10 i 11 sierpnia.

– poniedziałek o 18.00: + Aniela Chomycz – intencja od rodziny Szuba z Sanoka

– środa o 18.00: + Lucyna Borowy – intencja od Agnieszki Hyleńskiej

– piątek o 18.00: +Stanisław Siekaniec – intencja od Beaty Stach z rodziną

– sobota o 18.00: Za parafian i w intencjach Nowennowych

– niedziela o 8.00: + Władysław Osękowski w 18 rocznicę śmierci

o 11.30: + Aniela Chomycz – intencja od Małgorzaty i Czesława Gawłowskich

Kaplica Boga Ojca

– poniedziałek o 19.00: + Arek Siekaniec w 12 rocznicę śmierci

– wtorek o 19.00: + Lucyna Borowy – intencja od Grzegorza Hyleńskiego

– środa o 19.00: + Kazimierz Sitko – intencja od Marka Wronowskiego

– czwartek o 19.00: + Stanisław Siekaniec – intencja od Sylwii i Zenona Gawłowskich z rodziną

– niedziela o 10.00: + Michał, + Katarzyna Galant

– wtorek o 17.30: + Stanisław Siekaniec – intencja od Bogusławy i Adama Makar

– czwartek o 17.30: + Franciszka Fedorowiat – intencja od córki Ireny z rodziną

– piątek o 17.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od żony Marii

– sobota o 17.00: + Stefan Masłyk, + Jan Janusz – intencja od Anny i Stanisława Janusz

9. Parafianom i Gościom życzę miłej niedzieli, smacznego obiadu   i Bożego błogosławieństwa na cały tydzień pracy czy odpoczynku.