1. Dziś dzień liturgicznego wspomnienia św. Jana Marii Vianneya, patrona proboszczów. W modlitwie polecajmy wszystkich duszpasterzy.
  2. We wtorek święto Przemienienia Pańskiego. Odpust w Manastercu – suma odpustowa o 11.00. W piątek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy. W sobotę święto św. Wawrzyńca.
  3. Msze święte w Mchawie: w poniedziałek, środę i piątek o 18.00; w kaplicy Boga Ojca: od poniedziałku do piątku o 19.00; w Roztokach Dolnych: w czwartek o 17.30; w Cisowcu: we wtorek o 17.30 i następna dopiero w poniedziałek, 12 sierpnia o 17.30. W niedzielę mieszkańców Cisowca zapraszam na Mszę świętą do kościoła parafialnego w Mchawie.
  4. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu  proszę Panie: w Mchawie – Lucyna Kurek, Monika Mordarska, Ewa Ukleja. O wykoszenie trawy na całym cmentarzu proszę Panów: Józef Pietrów, Tomasz Gawłowski, Zbigniew Chomycz, Wiesław Karnas, Marcin Pelc, Leszek Korab, Grzegorz Podgórski, Stanisław Owsianik, Robert Osękowski, Ryszard Osękowski, Zbigniew Święch, Ryszard Mycio, Krzysztof Wajda, Grzegorz Stemberski, Zygmunt Stemberski; w Roztokach Dolnych – Elżbieta Marczyk, Czesława Kusiak. O posługę kościelnego proszę Pana Zbigniewa Bończak.
  5.  Wyjazd na pielgrzymkę do Krakowa, Częstochowy, Kalwarii Zebrzydowskiej i Wadowic w sobotę rano o godz. 6.00 z Mchawy (koło Remizy).
  6. Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się: Roman Lassak i Gabriela Stemberska – zapowiedź I.

– poniedziałek o 18.00: + Czesława Kuzio – intencja od Marii i Bronisława Barańskich

– środa o 18.00: + Antoni Osękowski w 1 rocznicę śmierci

– piątek o 18.00: + Lucyna Borowy – intencja od Ireny Czech

– niedziela o 8.00: + Stanisław Siekaniec – intencja od Aleksandry i Tadeusza Owsianik

o 11.30: + Józef Koza w 4 rocznicę śmierci

Kaplica Boga Ojca

– poniedziałek o 19.00: + Stanisław Siekaniec – intencja od rodziny Szuma z Baligrodu

– wtorek o 19.00: + Aniela Chomycz – intencja od Gosi i Janka Pietrów

– środa o 19.00: + Czesława Kuzio – intencja od rodziny Herbetko

– czwartek o 19.00: + Stanisław Siekaniec – intencja od Ewy i Adama Zarzycznych

– piątek o 19.00: + Czesława Kuzio – intencja od Aliny i Jerzego Pastuszak

– czwartek o 17.30: + Aniela Chomycz – intencja od rodziny Belczyków

– niedziela o 10.00: Za parafian

– wtorek o 17.30: + Lucyna Borowy – intencja od Anny Binik z rodziną

8. Parafianom i Gościom życzę miłej niedzieli, smacznego obiadu   i Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.