1. Dzisiaj przypada 85 rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Pamiętajmy o Bohaterach, którzy oddali życie w obronie naszej Ojczyzny.
  2. Jutro rozpoczęcie nowego roku szkolnego – Msza święta o 8.30, na którą zapraszam również rodziców uczniów naszej szkoły.
  3. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą świętą. Chorych z posługą sakramentalną będę odwiedzał od godziny 9.00.
  4. W sobotę w kościele parafialnym nabożeństwo do św. Jana Pawła II o 18.00.
  5. W przyszłą niedzielę przypada dzień liturgicznego święta Narodzenia NMP – na każdej Mszy świętej błogosławieństwo ziarna do siewu. W tym też dniu odpust w Bezmiechowej i Średniej Wsi.
  6. W przyszłą niedzielę również w Markowej uroczystości I rocznicy beatyfikacji bł. Rodziny Ulmów, które rozpoczną się Mszą świętą   o 15.00.
  7. Msze święte w Mchawie: w poniedziałek o 8.30, w środę, czwartek, piątek i sobotę o 18.00; w kaplicy Boga Ojca: od poniedziałku do czwartku o 19.00; w Roztokach Dolnych w piątek o 17.00; w Cisowcu: we wtorek o 17.30 i w sobotę o 17.00.
  8. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu  proszę Panie: w Mchawie – Justyna Kawałek, Edyta Kawałek, Bernadeta Pelc; w Roztokach Dolnych – Stanisława Kaczmar, Łucja Chomycz. O posługę kościelnego proszę Pana Władysława Wichryk.

– poniedziałek o 8.30: O Boże błogosławieństwo w nowym roku szkolnym dla uczniów i ich rodziców, dla nauczycieli i pracowników NSP w Mchawie

– środa o 18.00: + Lucyna Borowy – intencja od kuzynki Moniki Orynicz z rodziną

– czwartek o 18.00: + Aniela Chomycz – intencja od rodziny Indyk

– piątek o 18.00: + Aniela Chomycz – intencja od Romka Lassak z rodziną

– sobota o 18.00: Za parafian i w intencjach nowennowych

– niedziela o 8.00: + Lucyna Borowy – intencja od siostry z rodziną

o 11.30: + Stanisław Siekaniec – intencja od Agaty i Grzegorza Stemberskich

Kaplica Boga Ojca

– poniedziałek o 19.00: + Stanisław Siekaniec – intencja od Dyrekcji i Pracowników Centrum Wypoczynku BYSTRE

– wtorek o 19.00: + Aniela Chomycz – intencja od Anny Rędziniak

– środa o 19.00: + Czesława Kuzio – intencja od Marii i Ryszarda Osękowskich

– czwartek o 19.00: + Lucyna Borowy – intencja od kuzyna Marka Wanat z rodziną

– piątek o 17.00: + Katarzyna, + Jan Stach

– niedziela o 10.00: + Władysława Galant w 8 rocznicę śmierci

– wtorek o 17.30: + Lucyna Borowy – intencja od wujka Czesława Wanat z rodziną

– sobota o 17.00: O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Huberta Masłyk z okazji 18 Urodzin

8. Wszystkim życzę miłej niedzieli i Bożego błogosławieństwa w nowym tygodniu.