1. Dzisiaj w liturgiczne święto Narodzenia NMP na każdej Mszy świętej modlimy się o Boże błogosławieństwo dla pracy rolników    i błogosławieństwo ziarna do siewu.
  2. W sobotę Uroczystość Podwyższenia Krzyża Świętego – główny odpust w naszej Parafii. Suma odpustowa o godz. 11.00, którą będzie celebrował i kazanie wygłosi ks. Andrzej Kopcza – proboszcz parafii Jankowce-Glinne. W tym dniu nie podejmujemy żadnych prac niekoniecznych. Panów z OSP bardzo proszę o uporządkowanie terenu wokół kościoła i plebanii oraz o asystę podczas odpustu.
  3. W przyszłą niedzielę to Niedziela Środków Masowego Przekazu. Modlimy się za pracowników mediów i składka przeznaczona jest na Archidiecezjalne Radio Fara.
  4. Msze święte w Mchawie: w poniedziałek, w środę, czwartek,  i piątek o 17.00 oraz w sobotę o 11.00; w kaplicy Boga Ojca: od poniedziałku do piątku o 18.00; w Cisowcu: we wtorek o 16.30. Mieszkańców Cisowca w sobotę zapraszam na odpust parafialny do Mchawy, a także na Mszę świętą niedzielną w niedzielę do Mchawy.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu  proszę Panie: w Mchawie – Łucja Skowrońska, Agata Prystasz, Renata Przybyłowska (proszę o dołożenie się do kwiatów na odpust); w Roztokach Dolnych – Danuta Pelc, Elżbieta Skiba. O posługę kościelnego proszę Pana Józefa Galant.

– poniedziałek o 17.00: + Lucyna Borowy – intencja od rodziny Kotulskich z Dąbrowy Górniczej

– środa o 17.00: + Aniela Chomycz – intencja od Beaty i Andrzeja Wajda

– czwartek o 17.00: + Franciszka Fedorowiat – intencja od Bożeny Pelc

– piątek o 17.00: + Czesława Kuzio – intencja od rodziny Stawarczyk z Bukowska

– sobota o 11.00: 1. Za parafian 2. + Maria Piekutowska  3. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Heleny i Ryszarda Osękowskich z okazji 35 rocznicy ślubu

– niedziela o 8.00: + Lucyna Borowy – intencja od rodziny Indyk

o 11.30: + Aniela Chomycz – intencja od Pań z Róży MB Częstochowskiej

Kaplica Boga Ojca

– poniedziałek o 18.00: + Eugeniusz, + Julian, + Dariusz Gawłowscy, + Lucyna Miller

– wtorek o 18.00: + Lucyna Borowy – intencja od Marii i Józefa Pietrów

– środa o 18.00: + Czesława Kuzio – intencja od Grażyny i Bernadety z Krosna

– czwartek o 18.00: + Lucyna Borowy – intencja od Czesławy i Józefa Mamrot

– piątek o 18.00: + Jan Hyleński, + Artur Mycio

– niedziela o 10.00: O z drowie i Boże błogosławieństwo dla Julii Siekaniec z okazji 18 Urodzin

– wtorek o 16.30: + Aniela Chomycz – intencja od Jacka Krawczyka

7. Wszystkim życzę miłej niedzieli i Bożego błogosławieństwa w nowym tygodniu.