1. Jutro wspomnienie NMP Różańcowej, w piątek św. Jana XXIII, papieża i w sobotę bł. Jana Beyzyma – apostoła trędowatych.
  2. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać po raz XXIV Dzień Papieski pod hasłem: „Św. Jan Paweł II. Ewangelia starości       i cierpienia”. W ty dniu składka do puszek przed kościołem na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia.
  3. Zachęcam do liczniejszego udziału w nabożeństwach różańcowych i do odmawiania rodzinami tej pięknej modlitwy w domach.
  4. Msze święte w Mchawie: od poniedziałku do piątku o 17.00;  w Roztokach Dolnych: w poniedziałek  i piątek o 16.00; w Cisowcu: we wtorek o 16.00 i w sobotę o 17.00.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu  proszę Panie: w Mchawie – Monika Janas, Joanna Mordarska, Grażyna Zięba; w Roztokach Dolnych – Krystyna Kaczmar, Anna Kaczmar. O posługę kościelnego proszę Pana Kazimierza Raczkowskiego.
  6. Bóg zapłać za ofiary na kościół, które złożyli Państwo: Bernadeta i Grażyna Fedorowiat, Joanna i Grzegorz Podgórscy, Jan Gawłowski. Oraz na ogrzewanie kościoła: Joanna i Grzegorz Podgórscy. Bóg zapłać za ofiary złożone do puszek w ostatnią niedzielę dla powodzian. Złożyliście Państwo  4800 zł., które zostały wysłane do Caritasu na ten cel.

– poniedziałek o 17.00: + Lucyna Borowy – intencja od Sióstr Nazaretanek z Komańczy

– wtorek o 17.00: + Aniela Chomycz – intencja od Barbary Koza

– środa o 17.00: + Lucyna Borowy – intencja od kuzynki Agnieszki z synem Adrianem

– czwartek o 17.00: + Julian, + Eugeniusz, + Dariusz Gawłowscy

– piątek o 17.00: + Aniela Chomycz – intencja od Barbary i Jana Kaleta

– niedziela o 8.00: + Maria, + Józef, + Czesław, + Wilhelm Olszaniccy

o 11.30: + Wilhelm, + Agnieszka, + Jan Hyleńscy, + Artur Mycio

– poniedziałek o 16.00: + Zbigniew Kaczmar – intencja od żony Marii

– piątek o 16.00: + Zbigniew Kaczmar – intencja od syna Artura z rodziną

– niedziela o 10.00: W intencji mieszkańców Roztok Dolnych i Kielczawy

– wtorek o 16.00: + Stanisław Siekaniec – intencja od Beaty i Grzegorza Bieda

– sobota o 17.00: W intencji mieszkańców Cisowca

8. Wszystkim życzę błogosławionej niedzieli oraz nowego tygodnia, a także owocnej modlitwy różańcowej.