1. Jutro Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  2. W sobotę Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte: w Mchawie o 9.00 i w Roztokach Dolnych o 11.00. W tym dniu składka na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  3. Msze święte w Mchawie: w poniedziałek o 18.00 i w sobotę o 9.00; w kaplicy Boga Ojca: w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek        i piątek o 19.00; w Roztokach Dolnych: w środę o 17.30 i w piątek o 11.00; w Cisowcu: we wtorek, czwartek i piątek o 17.30 Msza święta z Uroczystości świętych Apostołów Piotra i Pawła oraz        w sobotę Msza święta niedzielna o 18.00.
  4. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu  proszę Panie: w Mchawie – Czesława Baryła, Magdalena Baryła, Kamila Gawłowska. O wykoszenie trawy na całym cmentarzu proszę Panów: Roman Janas, Andrzej Osękowski, Edward Kuzio, Jan Siekaniec, Krzysztof Siekaniec, Robert Szeliga, Zenon Gawłowski, Daniel Indyk, Roman Lassak, Bogumił Herbetko, Jerzy Pastuszak; w Roztokach Dolnych – Danuta Pelc, Elżbieta Skiba. O posługę kościelnego proszę Pana Franciszka Łuczejko.

– poniedziałek o 18.00: + Stanisław Osękowski – intencja od córki Karoliny i wnuczek

– sobota o 9.00: + Stanisław Siekaniec – intencja od Wandy i Władysława Mazurkiewicz

– niedziela o 8.00: + Antoni Osękowski – intencja od kolegi z pracy z firmy EXALO

o 11.30: Za parafian

Kaplica Boga Ojca

– poniedziałek o 19.00: + Stanisława, + Józef Sawka – intencja od Marii i Józefa Pietrów

– wtorek o 19.00: + Antoni Osękowski – intencja od Janiny i Tadeusza Ryznar

– środa o 19.00: + Władysław Wilk

– czwartek o 19.00: + Stanisław Siekaniec – intencja od Barbary i Bogumiła Herbetko

– piątek o 19.00: + Piotr Owsianik

– środa o 17.30: + Stanisława, + Józef Sawka – intencja od Barbary i Janusza Sadowskich

– sobota o 11.00: + Stanisława, + Józef Sawka – intencja od Joanny i Józefa Galant

– niedziela o 10.00: + Stanisława, + Józef Sawka – intencja od Janiny i Andrzeja Groń

– wtorek o 17.30: + Zofia, + Jan Zabawscy – intencja od rodziny Fedorowiat

– czwartek o 17.30: + Aniela Chomycz – intencja od córki Marii z rodziną

– piątek o 17.30: + Kazimierz Sitko – intencja od Henryki i Krzysztofa Wołoszyn

– sobota o 18.00: + Piotr Stemberski

6. Przyjmijmy błogosławieństwo Boże. Niech ono umacnia nas w życiu zgodnym z Ewangelią.