1. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy się przyczynili do uświetnienia wczorajszego Odpustu parafialnego: Panom z OSP, Panu Organiście Edwardowi i Panu Kościelnemu Adamowi oraz jego małżonce Stanisławie, Paniom dekorującym: Joannie, Marii Mycio i Justynie Pelc oraz sprzątającym kościół: Łucji Skowrońskiej,  Agacie Prystasz i Renacie Przybyłowskiej, które dołożyły się do kwiatów, ministrantom, lektorowi Panu Robertowi Owsianik i wszystkim za uczestnictwo w Uroczystości Odpustowej. Niech Dobry Bóg wszystkim za wszystko wynagrodzi !
  2. Dzisiaj Niedziela Środków Masowego Przekazu. Modlimy się za pracowników mediów i składka przeznaczona jest na Archidiecezjalne Radio Fara.
  3. W środę święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski, młodzieży i ministrantów, a w sobotę święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.
  4. Msze święte w Mchawie: w środę, czwartek i piątek o 17.00;       w kaplicy Boga Ojca: od poniedziałku do piątku o 18.00;             w Roztokach Dolnych: w poniedziałek o 17.00; w Cisowcu: we wtorek o 16.30 i w sobotę o 17.00.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu  proszę Panie: w Mchawie – Liliana Chorzępa, Agnieszka Szeliga, Anna Szeliga; w Roztokach Dolnych – Zofia Syma, Alicja Choma. O posługę kościelnego proszę Pana Stanisława Chomycz.

– środa o 17.00: + Lucyna Borowy – intencja od Sylwii i Zenona Gawłowskich z rodziną

– czwartek o 17.00: + Stanisław Siekaniec w 1 rocznicę śmierci

– piątek o 17.00: + Zofia Mazurkiewicz w 33 rocznicę śmierci

– niedziela o 8.00: + Kazimierz Sitko – intencja od wnuka Dawida z rodziną

o 11.30: + Lucyna Borowy – intencja od Teresy i Jana Herbetko

Kaplica Boga Ojca

– poniedziałek o 18.00: + Lucyna Borowy – intencja od Beaty i Andrzeja Wajda

– wtorek o 18.00: + Kamilek Mazurkiewicz

– środa o 18.00: + Anna Wronowska

• czwartek o 18.00: W intencji dzieci i wnuków od Pani Danuty Zięba

– piątek o 18.00: + Lucyna Borowy – intencja od Janiny i Zbigniewa Barańskich

– poniedziałek  o 17.00: + Aniela Chomycz – intencja od Joanny i Mariusza Trześniowskich

– niedziela o 10.00: Za parafian

– wtorek o 16.30: + Aniela Chomycz – intencja od Zygmunta Stemberskiego z żoną

• sobota o 17.00: w Intencji Justyny i Marcina Pelc z okazji 10 rocznicy ślubu

7. Wszystkim życzę miłej niedzieli i Bożego błogosławieństwa        w nowym tygodniu.