1. Jutro liturgiczne wspomnienie św. Ojca Pio z Pietrelciny, stygmatyka XX wieku, w piątek św. Wincentego a Paulo i w sobotę św. Wacława.
  2. W przyszłą niedzielę Uroczystość św. Michała Archanioła i odpust w Roztokach Dolnych. Suma odpustowa, którą odprawi i wygłosi kazanie ks. Przemysław Macnar, wikariusz z Leska o godz. 11.00. W tym dniu nie będzie Mszy świętej o 11.30 w Mchawie! Zapraszam wszystkich z parafii na ten odpust.
  3. W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do puszek przed kościołem na pomoc powodzianom.
  4. Ogłoszenie OSP w Baligrodzie.
  5. Msze święte w Mchawie: w poniedziałek, środę, czwartek i piątek o 17.00 oraz w niedzielę tylko o 8.00!; w kaplicy Boga Ojca: od poniedziałku do czwartku o 18.00; w Roztokach Dolnych: w piątek o 16.00 i w niedzielę o 11.00; w Cisowcu: we wtorek o 16.30 i w sobotę o 16.30, którą odprawi ks. Maciej, wikariusz z Baligrodu.
  6. Na wakacjach została zakończona praca przy kładzeniu kamienia na fundamencie wokół kościoła i na dzwonnicy. Bardzo serdecznie dziękuję Panu Wiesławowi Obrzut za wykonanie tej pracy i to bardzo dobrze wykonanej pracy. Gratuluję! Koszt tej inwestycji   w całości wraz z wynagrodzeniem wyniósł 30 130 zł. Tutaj muszę wspomnieć i bardzo podziękować Panu Ryszardowi Owsianikowi z Baligrodu, który na tę inwestycję przekazał nam 10 000 zł. Panu Wiesławowi i Panu Ryszardowi niech Dobry Bóg za to wynagrodzi. W intencji: o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Rodziny Pana Wiesława Obrzuta i Rodziny Pana Ryszarda Owsianika zostanie odprawiona Msza Święta w Mchawie, 15 grudnia na sumie o 11.30.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu  proszę Panie: w Mchawie – Lucyna Podgórska, Marzena Smyk Żaneta Bober; w Roztokach Dolnych – Katarzyna Kaczmar, Maria Kaczmar, Krystyna Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Stefana Kaczmara.
  8. Bóg zapłać za ofiary na kościół, które złożyli Państwo: Edward Bober, Magdalena i Waldemar Stach, Janina i Tadeusz Ryznar, Stanisława i Stanisław Skowrońscy, Lucyna i Stanisław Kurek, Irena Osękowska i Józef Wichryk.

– poniedziałek o 17.00: + Lucyna Borowy – intencja od Zofii Żar z rodziną

– środa o 17.00: + Lucyna Borowy – intencja od teściowej Marii z Wujskiego

– czwartek o 17.00: + Franciszka Fedorowiat – intencja od Elżbiety i Józefa Pelc

– piątek o 17.00: + Lucyna Borowy – intencja od rodziny Dzięgielowskich z Dąbrowy Górniczej

– niedziela o 8.00: + Aniela Chomycz – intencja od Sióstr z Róży św. Faustyny

Kaplica Boga Ojca

– poniedziałek o 18.00: + Aniela, + Maria, + Antoni, + Tadeusz

– wtorek o 18.00: + Lucyna Borowy – intencja od Grażyny Ogarek z rodziną

– środa o 18.00: + Franciszka Fedorowiat – intencja do córek Bernadety i Grażyny

– czwartek o 18.00: + Lucyna Borowy – intencja od chrzestnej matki z rodziną

– piątek o 16.00: + Michał, + Anna Peczinka

– niedziela o 11.00: 1. Za parafian

2. O Boże błogosławieństwo dla Panów z Róży św. Michała Archanioła w Roztokach Dolnych i w Mchawie

– wtorek o 16.30: + Aniela Chomycz – intencja od Jakuba Trześniowskiego z rodziną

– sobota o 16.30: + Lucyna Borowy – intencja od brata Grzegorza z rodziną

10. Wewnętrzne uporządkowanie i dojrzałość są darem Boga, ale także owocem osobistego wysiłku. Niech Bóg, który zawsze widzi przed nami perspektywy rozwoju, błogosławi nam w trudzie codziennej pracy nad sobą.