1. Zachęcam do liczniejszego udziału w nabożeństwach różańcowych i do odmawiania rodzinami tej pięknej modlitwy w domach.
  2. Dziś Dzień Papieski przeżywany pod hasłem: „Jan Paweł II. Ewangelia starości i cierpienia”. Dziś też zbiórka ofiar do puszek dla młodzieży zdolnej a niezamożnej.
  3. W piątek na nabożeństwie różańcowym będziemy się modlili za wszystkich pracowników Służby Zdrowia ze względu na święto       ich Patrona św. Łukasza.
  4. W następną niedzielę – Niedziela Misyjna rozpoczynająca Tydzień Misyjny, w którym będziemy się modlili o powołania misyjne. Składka niedzielna będzie przekazana na dzieła misyjne.
  5. W środę przypada 38 rocznica święceń biskupich abpa Józefa Michalika i 25 rocznica śmierci ks. Prałata Tomasza Kościa, a w piątek 20 rocznica śmierci bpa Stefana Moskwy.
  6. Msze święte w Mchawie: w środę, czwartek i piątek o 17.00 oraz w sobotę o 14.00 z obrzędem sakramentu małżeństwa; w Roztokach Dolnych: w środę  i piątek o 16.00; w Cisowcu:      w czwartek o 16.00 i w sobotę o 17.00.
  7. Kończy się peregrynacja Obrazu NSPJ i relikwii bł. Rodziny Ulmów po domach naszej parafii. Obraz i relikwie w poniedziałek trafią do Pani Teresy Pagacz, we wtorek do Państwa Renaty i Witolda Mazurkiewicz, a w środę powrócą do kościoła.
  8. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu  proszę Panie: w Mchawie – Magdalena Drzazga, Marta Owsianik, Renata Mazurkiewicz. O wykoszenie trawy na całym cmentarzu proszę Panów: Kamil Siekaniec, Józef Bończak, Dawid Kaczmar, Zbigniew Pelc, Ryszard Kochan, Krzysztof Wołoszyn, Bronisław Wołoszyn, Bronisław Szeliga, Marian Podgórski, Sylwester Podgórski, Wojciech Gawłowski; w Roztokach Dolnych – Iwona Bończak, Anna Bończak. O posługę kościelnego proszę Pana Zbigniewa Pelc.
  9. Bóg zapłać za ofiary na kościół, które złożyli Państwo: Czesława i Bronisław Bończak, Helena i Tadeusz Miller, Małgorzata i Grzegorz Urban, Ewa i Ryszard Mołczan, Henryka i Grzegorz Worona, Dorota i Dariusz Miller, Zofia i Tadeusz Siekaniec, Artur Antolak. Oraz na ogrzewanie kościoła: Stanisława i Adam Zawilińscy.

– środa o 17.00: + Anna Wronowska

– czwartek o 17.00: + Kamilek Mazurkiewicz

– piątek o 17.00: + Bronisław Barański

– sobota o 14.00: W intencji nowożeńców: Gabrieli i Romana

– niedziela o 8.00: W intencji mieszkańców Mchawy

o 11.30: + Maria, + Stanisław Małochleb

– środa o 16.00: + Aniela Chomycz – intencja od Tomasza Herbetko z rodziną

– piątek o 16.00: + Zbigniew Kaczmar – intencja od córki Lidii z córką

– niedziela o 10.00: + Zbigniew Kaczmar – intencja od syna Adama z dziećmi

– czwartek o 16.00: + Aniela Chomycz – intencja od Pracowników Ośrodka Zdrowia w Baligrodzie

– sobota o 17.00: + Tadeusz Potoczny w 3 rocznicę śmierci

11. Wszystkim życzę smacznego obiadu, błogosławionej niedzieli oraz wszelkich łask i Bożego błogosławieństwa w nowym tygodniu.