1. Dzisiaj rozpoczynamy Adwent i nowy rok liturgiczny, przeżywany pod hasłem: „Wielka Tajemnica Wiary”. Zachęcam do udziału w Roratach; zapraszam dzieci                    z lampionami. Codziennie przed Mszą Świętą będziemy śpiewali Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
  2. Dziś też poprzez ministrantów trafią do naszych domów poświęcone opłatki wigilijne i kalendarze parafialne. Ofiara       z tej racji złożona jest w dowolnej kwocie.
  3. We wtorek wspomnienie św. Franciszka Ksawerego; w środę wspomnienie św. Barbary (jest to dzień modlitw za bezrobotnych); w piątek wspomnienie św. Mikołaja; w sobotę św. Ambrożego.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą, w Roztokach Dolnych w piątek od 14.30. Chorych z posługą sakramentalną będę odwiedzał od godziny 11.00.
  5. W sobotę zapraszam na nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II z ucałowaniem relikwii o godz. 17.00.
  6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP – odpust w Baligrodzie (suma o 10.30). Dzieci  z klasy III na sumie o 11.30 otrzymają medaliki i książeczki. Proszę, aby    z dziećmi był chociaż jeden z rodziców. W niedzielę za tydzień składka do puszek na cele Kościoła na Wschodzie.
  7. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek, środę, czwartek i piątek o 16.00, we wtorek i sobotę o 17.00;      w Roztokach Dolnych – w piątek o 15.00; w Cisowcu  – w sobotę o 16.00.
  8. Rocznice śmierci:

– w środę: 30 – śp. Marii Osękowskiej

– w czwartek: 2 – śp. Zofii Dybaś

• Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Iwona Owsianik, Helena Osękowska, Bernadeta Osękowska; w Roztokach Dolnych – Zofia Syma, Alicja Choma. O posługę kościelnego proszę Pana Ryszarda Syma..
  • Intencje mszalne:

– poniedziałek o 16.00: + Maria, + Stanisław Małochleb

– wtorek o 17.00: W rocznicę ślubu o Boże błogosławieństwo dla

Sylwii i Zenona Gawłowskich oraz ich synów

– środa o 16.00: + Maria Piekutowska – intencja od córki Anny

– czwartek o 16.00: + Bronisław Barański

– piątek o 16.00: + Maria Piekutowska

– intencja od Marzeny z rodziną