1. Dzisiaj I Niedziela Adwentu. Rozpoczynamy nowy rok liturgiczny pod hasłem: „Uczestniczę we wspólnocie Kościoła”.
  2. W 3 niedzielę Adwentu, 17 grudnia, zostaną poświęcone opłatki wigilijne i trafią za pośrednictwem ministrantów do naszych domów wraz z kalendarzami parafialnymi za złożoną dowolną ofiarę na potrzeby naszych kościołów.
  3. Roraty codziennie w kościele parafialnym o 17.00. Zapraszam do licznego udziału w tych pięknych Mszach Świętych ku czci Niepokalanej, zwłaszcza dzieci z lampionami.
  4. W zakrystii są do nabycia świece wigilijne w cenie 10 zł.
  5. W tym tygodniu patronują nam: w poniedziałek św. Barbara,          w środę św. Mikołaj, w czwartek św. Ambroży, w sobotę św. Juan Diego.
  6. W piątek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.  W tym dniu Msze Święte w Mchawie o 9.00, w Roztokach Dolnych o 16.00, w Cisowcu o 17.15. Odpust w Baligrodzie – suma odpustowa o 11.00. W tym też dniu z racji Uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  7. W przyszłą niedzielę, 10 grudnia, dzieci z klasy III przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Świętej na sumie o 11.30 otrzymają medaliki i książeczki. Wraz z dziećmi zapraszam rodziców tych dzieci, z którymi będzie po Mszy Świętej krótkie spotkanie.
  8. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do czwartku o 17.00 i w piątek o 9.00; w Roztokach Dolnych  –       w poniedziałek, wtorek,  środę i piątek o 16.00; w Cisowcu –      w piątek o 17.15 i w sobotę o 16.00.
  9. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Helena Miller, Dorota Miller, Wioletta Antolak; w Roztokach Dolnych – Zofia Syma, Alicja Choma. O posługę kościelnego proszę Pana Dariusza Sawka.

– poniedziałek o 17.00: + Zofia, + Jan Zabawscy – intencja od Ignacego Suchowieckiego z żoną

– wtorek o 17.00: + Jadwiga Zaremba w 2 rocznicę śmierci

– środa o 17.00: + Zofia, + Jan Zabawscy – intencja od  Teresy i Bronisława Siekaniec

– czwartek o 17.00: + Zofia, + Jan Zabawscy – intencja od Józefy i Bronisława Wołoszyn

– piątek o 9.00: + Zofia, + Stanisław Dybaś

– niedziela o 8.00: Za parafian

o 11.30: + Anna Woźna – intencja od Marka Wronowskiego

– poniedziałek o 16.00: + Maria, + Antoni Bończak – intencja od Krzysztofa Lubińskiego z dziećmi

– wtorek o 16.00: + Maria, + Antoni Bończak – intencja od Danuty i Zbigniewa Pelc

– środa o 16.00: + Maria, + Antoni Bończak – intencja od Zofii i Ryszarda Syma

– piątek o 16.00: O Boże błogosławieństwo dla Pań z Róży Niepokalanego Poczęcia NMP

– niedziela o 10.00: + Maria, + Antoni Bończak – intencja od Radnych Gminy Baligród

– piątek o 17.15: + Jan Janusz – intencja od żony Mieczysławy i córki Beaty z rodziną

– sobota o 16.00: + Zofia, + Jan Zabawscy  – intencja od syna Zygmunta z rodziną

10. Wszystkim życzę miłej niedzieli i owocnego przeżywania czasu Adwentu.