1. Nabożeństwo drogi krzyżowej w piątki w Mchawie o 17.30;  w Roztokach Dolnych o 16.00. W Cisowcu w czwartki o 16.00. Gorzkie Żale w Mchawie w niedziele po sumie, w Roztokach Dolnych po Mszy świętej, a w Cisowcu  w soboty o 15.30. Za udział w tych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. W czwartek Święto Katedry świętego Piotra, Apostoła.
  3. Za tydzień, w niedzielę, składka do puszek na misje.
  4. W przyszłą niedzielę, 25 lutego będą do odebrania stroje komunijne dla dzieci z klasy III na plebanii o 10.30.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek,  wtorek i środę o 17.00, w czwartek i piątek o 17.30; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek, wtorek, środę i piątek o 16.00; w Cisowcu w czwartek i sobotę o 16.00.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Wioletta Siekaniec, Justyna Szeliga, Sylwia Gawłowska; w Roztokach Dolnych – Maria Kaczmar, Krystyna Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Wiesława Bończak.

– poniedziałek o 17.00: + Lucyna Borowy – intencja od Marii i Bronisława Barańskich

– wtorek o 17.00: + Elżbieta Lubińska w 1 rocznicę śmierci

– środa o 17.00: + Władysław Owsianik w 6 rocznicę śmierci

– czwartek o 17.30: + Maria Bończak w 1 rocznicę śmierci

– piątek o 17.30: + Antoni Osękowski – intencja od chrześnicy Krystyny Kuzio z mężem

– niedziela o 8.00: Za parafian

o 11.30: + Stanisław Siekaniec – intencja od syna Jana z żoną

– poniedziałek o 16.00: + Jan Kaczmar – intencja od Katarzyny i Tomasza Raczkowskich

– wtorek o 16.00: + Maria, + Michał Raczkowscy

– środa o 16.00: + Jan Kaczmar – intencja od rodziny Dudków

– piątek o 16.00: + Jan Kaczmar – intencja od Krystyny i Władysława Raczkowskich

– niedziela o 10.00: + Jan Kaczmar – intencja od Marka Wronowskiego z Wołkowyi

– czwartek o 16.00: + Stanisław Siekaniec – intencja od syna Arkadiusza z żoną

– sobota o 16.00: + Wanda, + Bronisław Mycio

8. Wszystkim życzę miłej niedzieli, opieki Bożej w nowym tygodniu i owocnego przeżywania czasu Wielkiego Postu.