1. Dziękuję za przygotowanie dekoracji wielkopostnej. Bóg zapłać!
  2. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w Mchawie – w piątki o 17.30;     w Roztokach Dolnych – w piątki o 16.00; w Cisowcu w czwartki o 16.00. Nabożeństwo Gorzkich Żali w Mchawie w niedziele po sumie, w Roztokach Dolnych po Mszy Świętej o 10.00, w Cisowcu w soboty przed Mszą Świętą. Za udział w tych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny.
  3. Rekolekcje wielkopostne będą 10 – 12 marca, a szkolne 13 i 14 marca. Będzie je głosił ks. Marcin Piliszko – wikariusz z Wołkowyi.
  4. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą. Chorych z posługą sakramentalną będę odwiedzał od godz. 9.30.
  5. W sobotę nabożeństwo do św. Jana Pawła II w kościele parafialnym o 17.00. W tym też dniu przypada święto świętego Kazimierza Królewicza.
  6. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  7. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku           do czwartku o 17.00, w piątek o 17.30, w sobotę o 17.00;  w Roztokach Dolnych – w środę i w piątek o 16.00; w Cisowcu – we wtorek, czwartek i sobotę o 16.00.
  8. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Kamil Siekaniec     z Mchawy i Sylwia Karaszewska z Ryszkowej Woli – zapowiedź II.
  9. Pod chórem znajduje się skrzynka, do której możemy składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
  10. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Irena Osękowska, Elżbieta Bilanycz, Janina Ryznar; w Roztokach Dolnych – Krystyna Kaczmar, Anna Kaczmar. O posługę kościelnego proszę Pana Bronisława Peczinka.

– poniedziałek o 17.00: + Wanda Mycio – intencja od Zofii Galant

– wtorek o 17.00: + Wanda Mycio – intencja od Agaty i Adama Pomykała z rodziną

– środa o 17.00: + Jerzy Presz – intencja od siostry Grażyny

– czwartek o 17.00: + Bronisława Obrzut w 2 rocznicę śmierci