1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Barnabę, Apostoła, we wtorek – błogosławionych męczenników, w środę – św. Antoniego z Padwy, w czwartek – bł. Michała Kozala, w piątek – bł. Jolantę.
  2. W środę z racji wspomnienia św. Antoniego z Padwy – błogosławieństwo lilii.
  3. Bóg zapłać za ofiarę na kościół Panu Piotrowi Podgórskiemu.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 18.00 i w sobotę o 12.30 z obrzędem sakramentu chrztu św.; w Cisowcu – w sobotę o 18.00.
  5. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Jolanta Kawałek, Edyta Kawałek i Justyna Kawałek; w Roztokach Dolnych – Elżbieta Marczyk i Czesława Kusiak. O posługę kościelnego proszę Pana Stefana Kaczmara.
  6.  Intencje mszalne:

– poniedziałek o 18.00: + Zofia, + Stanisław Dybaś

– wtorek o 18.00: + Anna Stefanowicz, + Irena, + Edward, + Bronisław Kras

– środa o 18.00: + Jan Hyleński

– czwartek o 18.00: + Krzysztof Pelc, + Sabina Michalkiewicz

– piątek o 18.00: + Helena Kozubek, + Zofia Komorowska, + Aniela Szczerbowska

– intencja od Eufrozyny Ziemba

– niedziela o 8.00: + Kamilek Mazurkiewicz

o 11.30: + Adolf Woźny, + Józef Herbetko

– niedziela o 10.00: + Zofia, + Henryk Pileccy

– sobota o 18.00: Za parafian

1. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Łukasz Tomasz Osękowski z Mchawy i Karina Joanna Gosztyła z parafii Zahutyń – zapowiedź II.