1. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Zachęcam do udziału w procesjach eucharystycznych po Mszy Świętej wieczornej.
  2. W poniedziałek wspomnienie błogosławionych Męczenników II Wojny Światowej, we wtorek św. Antoniego z Padwy i w tym dniu błogosławieństwo lilii, w środę wspomnienie  bł. Michała Kozala, w czwartek bł. Jolanty.
  3. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała, poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci. W Cisowcu w środę.
  4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  5. Stowarzyszenie „Nasza Szkoła”, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mchawie i Rada Rodziców przy NSP w Mchawie zapraszają wszystkich na Festyn Rodzinny w niedzielę, 18 czerwca. Początek o g. 15.00.
  6. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do czwartku o 18.00 i w sobotę o 14.00 z udzieleniem chrztu dziecku; w kaplicy Boga Ojca w piątek o 18.00; w Roztokach Dolnych  – w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek  o 17.00; w Cisowcu – w środę o 17.00 i w sobotę o 18.00.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Elżbieta Osękowska, Krystyna Kuzio, Beata Siekaniec; w Roztokach Dolnych – Dorota Dereń, Danuta Bolesławska. O posługę kościelnego proszę Pana Kazimierza Raczkowskiego.

– poniedziałek o 18.00: + Zofia Stemberska – intencja od wnuka Bartłomieja z żoną

– wtorek o 18.00: + Jan Hyleński, + Artur Mycio

– środa o 18.00: Za parafian

– czwartek o 18.00: + Zofia Stemberska – intencja od Gabrysi i Romka

– sobota o 14.00: W intencji dziecka przyjmującego chrzest

– niedziela o 8.00: + Kamilek Mazurkiewicz

o 11.30: + Janina, + Stefan Guza

Kaplica Boga Ojca

– piątek o 18.00: + Krzysztof Pelc w 24 rocznicę śmierci

– poniedziałek o 17.00: + Elżbieta Lubińska – intencja od Iwony i Zbigniewa Lubińskich

– wtorek o 17.00: + Maria Bończak – intencja od Janiny i Bronisława Sydoryk

– czwartek o 17.00: + Anna Syma – intencja od Czesławy i Jana Kaczmar

– piątek o 17.00: + Anna, + Michał Peczinka – intencja od Zofii i Ryszarda Syma

– niedziela o 10.00: + Anna Syma – intencja od Jolanty i Franciszka Łuczejko

– środa o 17.00: + Jan Janusz – intencja od wnuczki Moniki z rodziną

– sobota o 18.00: + Jan Janusz – intencja od wnuczki Moniki z rodziną

9. Wszystkim życzę miłej niedzieli i  błogosławionego tygodnia.