1. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Dziś procesja eucharystyczna po sumie, w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek po Mszy Świętej wieczornej. W Roztokach Dolnych w poniedziałek o 17.00, w czwartek o 16.30. W Cisowcu w środę o 17.00.
  2. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała, poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci.
  3. We wtorek odpust ku czci św. Jadwigi w Jankowcach. Suma odpustowa o 17.00 pod przewodnictwem Arcybiskupa Adama Szala.
  4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa       i odnowienie Aktu poświęcenia NSPJ. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek, środę, czwartek, piątek i sobotę o 18.00, we wtorek o 17.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek i piątek o 17.00, w czwartek o 16.30; w Cisowcu –  w środę i w sobotę o 17.00.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Dorota Próżniak, Małgorzata Barańska, Krystyna Wilczyńska; w Roztokach Dolnych – Stanisława Kaczmar, Łucja Chomycz. O posługę kościelnego proszę Pana Franciszka Łuczejko.

– poniedziałek o 18.00: + Maria, + Stanisław Małochleb

– wtorek o 17.00: O Boże błogosławieństwo dla Zofii i Tadeusza Siekaniec z okazji 35 rocznicy ślubu

– środa o 18.00: + Henryk Pelc

– czwartek o 18.00: + Zofia, + Michał Osękowscy

– piątek o 18.00: + Agnieszka Antolak – intencja od siostry Lidii z Klaudiem

– sobota o 18.00: + Edward Karpiński – intencja od Haliny i Lucjana Mazurkiewicz

– niedziela o 8.00:  + Bronisława, + Władysław Kochanowscy,+ Leokadia, + Mirosław Biel

o 11.30: + Jan Hyleński, + Artur Mycio

– poniedziałek o 17.00: + Edward Karpiński – intencja od Zofii Choroba z Polańczyka

– czwartek o 16.30: + Edward Karpiński – intencja od sąsiadów z Żurawicy

– piątek o 17.00: + Edward Karpiński – intencja od sąsiadów z Żurawicy

– niedziela o 10.00: + Katarzyna, + Michał Galant, + Antoni Bończak

– środa o 17.00: + Edward Karpiński – intencja od Zofii Choroba z Polańczyka

– sobota o 17.00: + Magdalena, + Wojciech Bober

8. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.