1. Bardzo dziękuję wszystkim za udział w procesji Bożego Ciała,   a szczególnie mieszkańcom Cisowca za udekorowanie trasy procesji oraz za ołtarze. Dziękuję też Panom z OSP, Panu Organiście, Panu Kościelnemu, Liturgicznej Służbie Ołtarza, mieszkańcom Mchawy, Roztok Dolnych, Kielczawy. No  i przede wszystkim dziękuję dzieciom za sypanie kwiatków i dzwonienie.
  2. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Zachęcam do udziału w procesjach eucharystycznych. W czwartek na zakończenie oktawy – poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci. ( W Cisowcu zakończenie oktawy w środę ).
  3. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa     i Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do soboty o 18.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek i czwartek o 17.00;  w Cisowcu –  we wtorek, środę i sobotę o 17.00.
  6. Rocznice śmierci:

– w poniedziałek: 28 – śp. Michała Galanta

– w środę: 21 – śp. Krzysztofa Pelca

– w niedzielę: 25 – śp. Stanisława Szeligi

• Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła proszę Panie: w Mchawie – Michalina Korab, Joanna Podgórska, Magdalena Święch; w Roztokach Dolnych – Joanna Galant, Alicja Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Wojciecha Podsobińskiego.
  • Intencje mszalne:

Mchawa: