1. W piątek zakończenie roku szkolnego dla dzieci i młodzieży. Zakończmy ten rok pracy Mszą Świętą w piątek o 8.30   i przyjęciem Komunii Świętej. Okazja do spowiedzi dla dzieci                     i młodzieży codziennie przed Mszą Świętą.
  2. W przyszłą niedzielę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  3. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek, wtorek i czwartek o 18.00, w piątek o 8.30. Nie będzie Mszy Świętej w środę ze względu na kongregację księży w Krośnie na temat RODO; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek o 17.00; w Cisowcu – w sobotę o 18.00.
  4. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Piotr Ukleja i Monika Obrzut – zapowiedź I
  5. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Monika Zaremba, Małgorzata Barańska i Krystyna Wilczyńska; w Roztokach Dolnych – Sylwia Sowa i Elżbieta Lubińska.        O posługę kościelnego proszę Pana Roberta Pietrów.
  6.  Intencje mszalne:

– poniedziałek o 18.00: + Władysław Owsianik – intencja od córki Ewy z mężem i dziećmi

– wtorek o 18.00: + Katarzyna Pietrów – intencja od rodziny Różyckich z Zagórza

– czwartek o 18.00: + Władysław Owsianik – intencja od wnuczki Joli z rodziną

– piątek o 8.30: W intencji uczniów, nauczycieli i pracowników Niepublicznej Szkoły Podstawowej

im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Mchawie

– niedziela o 8.00: + Władysław Osękowski

o 11.30: + Wilhelm, + Jan Hyleński

– poniedziałek o 17.00: + Michał Kwiatanowski – intencja od Barbary i Witolda Binik

– niedziela o 10.00: + Olga, + Jan, + Władysława Galant

– sobota o 18.00: + Jan Makosiej, + Maria, + Anna, + Marcin

1. Wszystkim życzę miłej niedzieli i Bożego błogosławieństwa w nadchodzącym tygodniu.