1. Stowarzyszenie „Nasza Szkoła”, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mchawie i Rada Rodziców przy NSP w Mchawie zapraszają wszystkich dziś na Festyn Rodzinny. Początek o g. 15.00.
  2. W piątek Msza Święta na zakończenie roku szkolnego o 8.30.
  3. W piątek także przypada Dzień Ojca. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.
  4. W sobotę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek, wtorek i środę o 18.00 oraz w piątek o 8.30; w kaplicy Boga Ojca   w środę o 19.00 i w piątek o 18.00; w Roztokach Dolnych  – w poniedziałek o 17.00 i w czwartek o 16.00; w Cisowcu – we wtorek i piątek o 17.00 oraz w sobotę o 18.00.
  6. W środę w Mchawie nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Wioletta Siekaniec, Justyna Szeliga, Sylwia Gawłowska; w Roztokach Dolnych – Stanisława Kaczmar, Łucja Chomycz. O posługę kościelnego proszę Pana Zbigniewa Pelc.

– poniedziałek o 18.00: + Zofia Stemberska – intencja od Bożeny Pelc z rodziną

– wtorek o 18.00: + Stanisław, + Anna Szeliga

– środa o 18.00: + Zofia Stemberska – intencja od Alicji i Stanisława Gypcar z rodziną

– piątek o 8.30: W intencji uczniów, nauczycieli i pracowników NSP im. Bł. Edmunda Bojanowskiego w Mchawie

– niedziela o 8.00: + Anna, + Władysław Skowrońscy, + Wanda Mycio, + Maria, + Antoni Ryznar

o 11.30: + Zofia Stemberska – intencja od Heleny i Ryszarda Osękowskich

Kaplica Boga Ojca

– środa o 19.00: + Zofia, + Katarzyna, + Franciszka, + Antoni Skowrońscy

– piątek o 18.00: + Wanda, + Bronisław Mycio

– poniedziałek o 17.00: + Anna Syma – intencja od Janiny i Wojciecha Podsobińskich z rodziną

– czwartek o 16.00: + Maria Bończak – intencja od Haliny i Mirosława Sydoryk

– niedziela o 10.00: O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Anny Kaczmar z okazji 90 Urodzin – intencja od córek Janiny i Stanisławy z rodzinami

– wtorek o 17.00: + Jan Janusz – intencja od wnuka Dawida

– piątek o 17.00: + Jan, + Janina Potoczni

– sobota o 18.00: + Jan Janusz – intencja od wnuków: Łukasza, Kacpra i Piotra

9. Wszystkim życzę miłej niedzieli i  błogosławionego tygodnia.