1. Dziękuję za liczny udział w procesji Bożego Ciała, szczególnie Panom z OSP za asystę. Trwa oktawa – zapraszam do codziennego udziału w Eucharystii i procesji.
  2. W czwartek zakończenie oktawy oraz błogosławieństwo wianków    i dzieci. W Cisowcu zakończenie oktawy w środę.
  3. W czwartek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela przeniesiona z piątku, ponieważ w piątek przypada Uroczystość NSPJ. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. W piątek też zakończenie roku szkolnego – Msza Święta na zakończenie roku o 8.30.
  5. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Sylwester Podgórski z Mchawy i Adrianna Pańko z Haczowa – zapowiedź I.
  6. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek i wtorek 18.00, w środę o 17.00 (ze względu na pożegnanie ósmoklasistów), w czwartek o 18.00, w piątek o 8.30; w kaplicy Boga Ojca – we wtorek i w piątek o 19.00; w Roztokach Dolnych – we wtorek o 16.00 (pogrzebowa) i w czwartek o 16.45; w Cisowcu – w poniedziałek o 17.00, w środę o 15.45 oraz w piątek i sobotę o 18.00.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie  kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Magdalena Stach, Czesława Mamrot, Anna Herbetko; w Roztokach Dolnych – Stanisława Kaczmar, Łucja Chomycz. O posługę kościelnego proszę Pana Ryszarda Marczyk.

– poniedziałek o 18.00: + Antoni Kochan – intencja od Lucyny i Zbigniewa Kochan

– wtorek o 18.00: + Katarzyna Pelc – intencja od Magdaleny Stach z rodziną

– środa o 17.00: + Katarzyna Pelc – intencja od Renaty Rabiega z rodziną

– czwartek o 18.00: + Antoni Kochan – intencja od rodziny Jabłońskich

– piątek o 8.30: W intencji uczniów, nauczycieli i pracowników NSP w Mchawie

– niedziela o 8.00: + Katarzyna, + Piotr, + Ryszard Podgórscy

o 11.30: + Katarzyna Pelc – intencja od Roberta Gawłowskiego z rodziną

Mchawa – kaplica Boga Ojca

• we wtorek o 19.00: O zdrowie dla Anny
  • o 19.00: + Władysław Wilk

– wtorek o 16.00: Pogrzebowa za śp. Mikołaja Pitrów

– czwartek o 16.45: + Michał Kaczmar – intencja od wnuka Piotra z dziećmi

– niedziela o 10.00: + Michał Kaczmar  – intencja od wnuków: Konrada, Dawida, Dominika i Weroniki

– poniedziałek o 17.00: + Ryszard Kowalski – intencja od Krystyny Kwiek z rodziną

– środa o 15.45: + Tadeusz Potoczny – intencja od Anny i Stanisława Janusz

– piątek o 18.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od dzieci Marii Bober z rodzinami

– sobota o 18.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Anny i Stanisława Janusz

9. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.