1. Rozpoczął się czas wakacji. Przeżyjmy go w bliskości Boga. Bądźmy rozważni, aby nikogo nie spotkało żadne nieszczęście.
  2. W czwartek – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte w Mchawie o 9.00 i 18.30, w Roztokach Dolnych o 17.30.
  3. W czwartek o godz. 22.00 wyruszy autokarowa pielgrzymka do Gniezna, Torunia i Lichenia. W przyszłą niedzielę będzie mnie zastępował ks. Bogdan z Jankowiec.
  4. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  5. Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II będzie odprawione w drugą sobotę lipca o 19.00.
  6. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – we wtorek i środę o 18.30, w czwartek o 9.00 i 18.30 ; w Roztokach Dolnych –  w czwartek o 17.30; w Cisowcu – w niedzielę, 9 lipca, o 13.00 jako Msza Święta odpustowa ku czci św. Jana z Dukli.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Michalina Korab, Joanna Podgórska i Małgorzata Owsianik; w Roztokach Dolnych – Dorota Dereń i Anna Kwiatanowska.
  8. W tym tygodniu przypadają następujące rocznice ślubu:                                                                              w czwartek: 26 – Iwona i Wiesław Bończak

w piątek: 5 – Katarzyna i Marcin Kusińscy

w sobotę: 39 – Kazimiera i Wojciech Gawłowscy

oraz rocznice śmierci:

w środę: 16 – śp. Stanisława Gawłowskiego

w czwartek: 24 – śp. Jana Pelca

– wtorek o 18.30: + Weronika, + Władysław Wilk

– środa o 18.30: + Rozalia, + Piotr Owsianik

– czwartek o 9.00: + Władysław Chomycz, + Tekla, + Jan Prach

o 18.30: + Józefa, + Józef Mazurkiewicz – intencja od Władysława Kochanowskiego,

Krystyny i Piotra Wilczyńskich

– niedziela o 8.00: Za parafian

o 11.30: + Władysław Podgórski, + Maria Wajda

– czwartek o 17.30:

– niedziela o 10.00: + Antoni Bończak

1. Wszystkim życzę wielu łask Bożych, miłej niedzieli, dobrego wypoczynku urlopowego i wakacyjnego.