1. Dzisiaj zapoznajemy się z listem biskupów polskich na temat Sług Bożych Józefa i Wiktorii Ulmów i ich siedmiorga dzieci, którzy zostaną ogłoszeni błogosławionymi z woli papieża Franciszka        w Markowej 10 września bieżącego roku.
  2. W poniedziałek wspomnienie św. Zygmunta Gorazdowskiego – kapłana pochodzącego z Sanoka.
  3. W czwartek Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte w Mchawie o 9.00 i 18.00, w Roztokach Dolnych o 16.45. W tym dniu każdy, kto posiada krzyżyk, różaniec lub medalik poświęcony przez papieża lub biskupa zyskuje odpust zupełny pod zwykłymi warunkami: czyli przyjmie Komunię Świętą i odmówi Ojcze nasz, Wierzę w Boga oraz dowolną modlitwę w intencjach papieża.
  4. W sobotę w kościele parafialnym nabożeństwo do św. Jana     Pawła II o 18.00.
  5. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. W Cisowcu zmiana tajemnic będzie w sobotę, 8 lipca.
  6. W przyszłą niedzielę – Odpust ku czci św. Jana z Dukli w Cisowcu. Sumę odpustową o 13.00 odprawi ks. Krzysztof Filipek – proboszcz parafii św. Anny w Hoczwi.
  7. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w środę o 18.00, w czwartek o 9.00 i 18.00, w piątek i sobotę o 18.00; w kaplicy Boga Ojca – w poniedziałek i wtorek o 18.00, w środę i piątek o 19.00; w Roztokach Dolnych  – w poniedziałek o 17.00, w czwartek o 16.45; w Cisowcu – we wtorek o 17.00 i w niedzielę o 13.00.
  8. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Bożena Indyk, Grażyna Lassak, Sylwia Horbulewicz; w Roztokach Dolnych – Danuta Pelc, Elżbieta Skiba. O posługę kościelnego proszę Pana Dariusza Sawka.

– środa o 18.00: + Elżbieta Lubińska – intencja od Haliny i Józefa Lubińskich

– czwartek o 9.00: + Piotr, + Katarzyna, + Ryszard Podgórscy

o 18.00: + Piotr, + Zofia Stemberscy

– piątek o 18.00: + Zofia Stemberska – intencja od Marii Gawłowskiej z rodziną

– sobota o 18.00: Za parafian i w intencjach nowennowych

– niedziela o 8.00: + Maria Bończak – intencja od Janiny i Andrzeja Groń z rodziną

o 11.30: W intencji dziecka przyjmującego chrzest

Kaplica Boga Ojca

– poniedziałek o 18.00: + Zofia Stemberska – intencja od Teresy i Bronisława Siekaniec

– wtorek o 18.00: + Władysław Wilk

– środa o 19.00: + Piotr Owsianik

– piątek o 19.00: + Marian Olszanicki

– poniedziałek o 17.00: + Maria Bończak – intencja od Doroty i Józefa Dereń

– czwartek o 16.45: + Anna Peczinka – intencja od siostry Katarzyny z mężem

– niedziela o 10.00: + Anna Syma – intencja od Alicji, Kazimierza, Adriana i Bronisława Raczkowskich

– wtorek o 17.00: + Jan Janusz – intencja od swatowej Zofii

– niedziela o 13.00: Za parafian, szczególnie mieszkańców Cisowca

10. Wszystkim życzę miłej niedzieli i  błogosławionego tygodnia.