1. W miesiącu czerwcu w niedziele po Mszy Świętej porannej a w dni powszednie po Mszy wieczornej odmawiamy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  2. Kolejny rok szkolny i katechetyczny dobiega końca. W piątek, 24 czerwca podczas Mszy Świętej o godz. 8.30 podziękujemy dobremu Bogu za wszystkie otrzymane dary i łaski w ciągu tego czasu pracy i nauki oraz poprosimy o bezpieczne i szczęśliwe wakacje. Zapraszam na tę Mszę Świętą dzieci, młodzież, rodziców oraz nauczycieli Niepublicznej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum.
  3.  W piątek przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. To poza Jezusem i Jego Matką, Maryją, jedyny święty, którego ziemskie narodziny czcimy w liturgii. Z racji uroczystości nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4.  W czwartek przypada Dzień Ojca – módlmy się w tym dniu za naszych ojców wypraszając im Boże błogosławieństwo, a zmarłym wieczny pokój.
  5.  Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie: ; od poniedziałku do środy o godz. 18.00, w czwartek o 16.30 (ze względu na pożegnanie klasy VI), w piątek o 8.30; w Roztokach Dolnych: w niedzielę o 10.00; w Cisowcu: w sobotę o 18.00.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Państwa: w Mchawie – Józef Skowroński, Daniel Skowroński i Piotr Skowroński; w Roztokach Dolnych – Dorota Żmuda.
  7. W tym tygodniu przypada:
    – w czwartek: 4 rocznica ślubu Wiolety i Mariusza Strzemeckich
    – w sobotę: 22 rocznica ślubu Anety i Krzysztofa Janusz
    oraz:
    – we wtorek: 21 rocznica śmierci śp. Stanisława Szeligi
    – w sobotę: 2 rocznica śmierci śp. Anny Szeliga
    – poniedziałek o 18.00:
    – wtorek o 18.00: Za parafian
    – środa o 18.00: + Ewa Wozderewicz
    – czwartek o 16.30: + Piotr, + Maria Ziemba
    – piątek o 8.30: W intencji uczniów, rodziców, nauczycieli
    i pracowników Niepublicznej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum
    w Mchawie
    Cisowiec w sobotę o 18.00: + Agata Włodyka
    – niedziela o 8.00: + Władysław Osękowski
    o 11.30: W intencji dziecka przyjmującego sakrament
    chrztu (Joanna Jadwiga Ukleja), za jej rodziców
    i chrzestnych
    Roztoki D. o 10.00: Za parafian
  9.  Życzliwością i modlitwą otoczmy wszystkich obchodzących swoje
    osobiste uroczystości w rozpoczynającym się tygodniu. Wszyscy
    nawzajem życzmy sobie miłej niedzieli i dobrego tygodnia.