1. Dzisiaj nasza wspólnota w Cisowcu przeżywa odpust ku czci św. Jana z Dukli. Sumę odpustową o 13.00 odprawi ks. Proboszcz z Hoczwi – Krzysztof Filipek.
  2. We wtorek, 4 lipca wyrusza 43 Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę z kilku miejsc archidiecezji. Grupa Bieszczadzka św. Andrzeja Boboli wyruszy z Leska po Mszy Świętej o 7.00 celebrowanej przez jednego z Księży Biskupów.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą. Chorych z posługą sakramentalną będę odwiedzał od godz. 9.00.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek, wtorek, środę i piątek o 18.00; w kaplicy Boga Ojca – w poniedziałek i czwartek o 19.00; w Roztokach Dolnych  – w środę i piątek o 17.00; w Cisowcu – we wtorek i czwartek o 17.00 oraz w sobotę o 18.00.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Alina Pastuszak, Barbara Herbetko, Maria Pietrów; w Roztokach Dolnych – Zofia Syma, Alicja Choma. O posługę kościelnego proszę Pana Ryszarda Syma.

– poniedziałek o 18.00: + Maria Bończak – intencja od syna Zbigniewa z żoną

– wtorek o 18.00: + Maria Bończak – intencja od Krystyny i Piotra Zawadzkich

– środa o 18.00: + Jan Kaczmar – intencja od Marii Potocznej

– piątek o 18.00: + Zofia Stemberska – intencja od Wiolety i Adama Roś

– niedziela o 8.00: + Bożena Sitko

o 11.30: + Zofia Stemberska – intencja od Grażyny i Stanisława Roś

Kaplica Boga Ojca

– poniedziałek o 19.00: + Zofia Stemberska – intencja od Beaty Stach z rodziną

– czwartek o 19.00: + Zofia Stemberska – intencja od Bronisławy i Leopolda Wojtowicz

– środa o 17.00: + Elżbieta Lubińska – intencja od Iwony i Henryka Barańskich

– piątek o 17.00: + Anna Syma – intencja od Iwony i Wiesława Bończak

– niedziela o 10.00: + Anna Syma – intencja od Joanny i Józefa Galant

– wtorek o 17.00: + Jan Janusz – intencja od KGW w Cisowcu

– czwartek o 17.00: + Jan Janusz – intencja od Beaty i Alfreda Kowalskich

– sobota o 18.00: + Jan Janusz – intencja od rodziny Kowalskich z Cisowca

7. Wszystkim życzę miłej niedzieli i  błogosławionego tygodnia.