1. W środę Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte w tym dniu: w Mchawie o 9.00 i 18.00, w Roztokach Dolnych o 17.00.
  2. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą. Chorych z posługą sakramentalną będę odwiedzał od g. 9.00.
  3. W sobotę nabożeństwo do św. Jana Pawła II w kościele parafialnym o 18.00.
  4. W przyszłą niedzielę odpust ku czci św. Jana z Dukli w Cisowcu, suma odpustowa, którą odprawi ks. prałat Wojciech Szlachta z Polańczyka o 13.30. W tym dniu zmiana tajemnic różańcowych. W Cisowcu zmiana tajemnic w sobotę 9 lipca.
  5. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Sylwester Podgórski z Mchawy i Adrianna Pańko z Haczowa – zapowiedź II.
  6. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek i wtorek 18.00, w środę o 9.00 i 18.00, w czwartek, w piątek i sobotę o 18.00, w sobotę o 14.00 Msza Święta z obrzędem chrztu świętego; w kaplicy Boga Ojca – w poniedziałek, wtorek i czwartek o 19.00; w Roztokach Dolnych – w środę i piątek o 17.00; w Cisowcu – w czwartek o 17.00 i w niedzielę o 13.30.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Maria Barańska, Teresa Zabawska, Małgorzata Gawłowska, Stanisława Gaber; w Roztokach Dolnych – Danuta Pelc, Elżbieta Skiba. O posługę kościelnego proszę Pana Józefa Dereń.

– poniedziałek o 18.00: + Katarzyna Pelc – intencja od Zofii Stemberskiej

– wtorek o 18.00: + Katarzyna Pelc – intencja od Agaty i Grzegorza Stemberskich

– środa o 9.00: + Katarzyna Pelc – intencja od Lucyny i Stanisława Dziubińskich

o 18.00: + Antoni Kochan – intencja od rodziny Drobków

– czwartek o 18.00: + Katarzyna Pelc – intencja od Bożeny i Czesława Osękowskich

– piątek o 18.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Dawida Kaczmara z rodziną

– sobota o 14.00: W intencji dziecka przyjmującego chrzest

o 18.00: Za parafian i nowennowa

– niedziela o 8.00: + Jadwiga Zaremba – intencja od Stanisławy i Stanisława Skowrońskich

o 11.30: + Antoni Kochan – intencja od Władysława Wozderewicza

Mchawa – kaplica Boga Ojca

– poniedziałek o 19.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Marty i Jana Kaczmar

– wtorek o 19.00: + Piotr Owsianik

– czwartek o 19.00: + Jadwiga Zaremba – intencja od Magdaleny i Piotra Skowrońskich

– środa o 17.00: + Piotr Stemberski w 11 rocznicę śmierci

– piątek o 17.00: + Józefa Skowrońska – intencja od Marka i Grażyny Owsianik

– niedziela o 10.00: + Michał Kaczmar – intencja od Alicji i Kazimierza Raczkowskich

– czwartek o 17.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od pracowników Zakładu Remontowo Budowlanego

– niedziela o 13.30: Za parafian

9. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.