1. Dziś w Cisowcu odpust ku czci św. Jana z Dukli. Suma odpustowa o godzinie 13.00.
  2. We wtorek święto św. Benedykta, w środę wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, w czwartek wspomnienie świętych pustelników: Andrzeja Świerada i Benedykta, w piątek wspomnienie św. Henryka, a w sobotę wspomnienie św. Bonawentury.
  3. W przyszłą niedzielę będzie o godz. 9.30 Msza Święta na cmentarzu w Kielczawie w intencji tam spoczywających. Nie będzie Mszy Świętej w Roztokach Dolnych.
  4. W tym miesiącu przypada kolejna zbiórka ofiar na potrzeby kościoła parafialnego.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – we wtorek, środę, czwartek i piątek o 18.30; w Kielczawie – w niedzielę o 9.30; w Cisowcu – w sobotę o 18.00.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Iwona Turkosz, Bogusława Mycio, Agata Stemberska i Bożena Stemberska, o wykoszenie trawy na całym cmentarzu proszę Panów: Józef Wichryk, Robert Bilanycz, Edward Polański, Tadeusz Ryznar, Daniel Skowroński, Piotr Skowroński, Tadeusz Miller, Dariusz Miller, Artur Antolak, Stanisław Kurek, Grzegorz Głowa, Bogusław Urban, Marek Osękowski, Janusz Ukleja; w Roztokach Dolnych – Joanna Galant i Alicja Raczkowska.
  7. W tym tygodniu przypadają następujące rocznice ślubu:                                                                             w sobotę: 55 – Aniela i Antoni Osękowscy

45 – Anna i Antoni Pietrów

oraz rocznice śmierci:

we wtorek: 3 – śp. Genowefy Wichryk

w środę: 2 – śp. Franciszki Mycio

w piątek: 22 – śp. Janusza Barańskiego

w sobotę: 9 – śp. Franciszka Kaczmara

– wtorek o 18.30:

– środa o 18.30: + Wojciech

– czwartek o 18.30:

– piątek o 18.30: + Franciszka, + Tomasz Mycio

– niedziela o 8.00: + Jan Pelc

o 11.30: + Henryk Barniak

Kielczawa

– niedziela o 9.30: Za zmarłych

– sobota o 18.00: Za parafian

1. Pan Bronisław Barański zakończył już po 2 latach i 1 miesiącu  posługę kościelnego. Na dzień dzisiejszy nie mamy kościelnego w Mchawie. Jeśli ktoś chciałby się podjąć tego trudu bardzo proszę, gdyż mając kościoły dojazdowe ja nie jestem w stanie, zwłaszcza w niedziele i święta, być też i kościelnym. Z tego też względu koszenie trawy wokół kościoła spadnie na sprzątających kościół w danym tygodniu.
  1. Wszystkim życzę wielu łask Bożych, miłej niedzieli, dobrego wypoczynku urlopowego i wakacyjnego.

ZAPOWIEDZI  PRZEDŚLUBNE

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

1. Piotr Lassak, s. Stanisława i Grażyny z Mchawy z Eweliną Gocek, c. Franciszka i Barbary z Czaszyna

1. Damian Mariusz Kusiak, s. Jana i Czesławy z Kielczawy z Iwoną Izabelą Kozimor, c. Jana i Danuty z Nadolan, parafia Nowotaniec

Zapowiedź I – 9 lipca 2017 r.

Zapowiedź II – 16 lipca 2017 r.