1. Dziś odpust w kościele dojazdowym w Cisowcu ku czci św. Jana    z Dukli. Suma odpustowa o 13.30.
  2. W poniedziałek wyrusza z naszej archidiecezji 42 Przemyska Archidiecezjalna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę pod hasłem: „Z Maryją niesiemy pokój”.
  3. W poniedziałek wspomnienie św. Elżbiety Portugalskiej, we wtorek św. Marii Goretti, w środę bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, w piątek św. Jana z Dukli – patrona naszej archidiecezji.
  4. Według tego, co postanowiła w marcu Rada Parafialna w Mchawie, od drugiego półrocza 2022 roku na cele kościoła każda rodzina składa ofiarę w kwocie 200 złotych.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 18.00; w kaplicy Boga Ojca – w poniedziałek, środę i piątek o 19.00; w Roztokach Dolnych – w niedzielę o 10.00;         w Cisowcu – we wtorek i w czwartek o 17.00 oraz w sobotę o 18.00.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Marzena Maciosz, Czesława Baryła, Magdalena Baryła Kamila Gawłowska; w Roztokach Dolnych – Zofia Syma, Alicja Choma. O posługę kościelnego proszę Pana Władysława Wichryk.

– poniedziałek o 18.00: + Jadwiga Zaremba – intencja od Anny i Witolda Kinal

– wtorek o 18.00: + Katarzyna Pelc – intencja od Wioletty i Krzysztofa Siekaniec

– środa o 18.00: + Katarzyna Pelc – intencja od Elżbiety i Józefa Pelc

– czwartek o 18.00: + Antoni Kochan – intencja od siostrzeńca Krzysztofa Wozderewicz

– piątek o 18.00: + Katarzyna Pelc – intencja od Teresy i Jana Osękowskich

– niedziela o 8.00: + Jadwiga Zaremba – intencja od Lucyny Maciąg z rodziną

o 11.30: + Antoni Kochan – intencja od siostrzeńca Dariusza Wozderewicz

Mchawa – kaplica Boga Ojca

– poniedziałek o 19.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Bronisławy i Leopolda Wojtowicz

– środa o 19.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od rodziny Bednarz z Milczy

– piątek o 19.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od rodziny Fil z Milczy

– niedziela o 10.00: + Marianna, + Stanisław Prusaczyk

– wtorek o 17.00: + Ryszard Kowalski – intencja od Marzeny i Szymona Hlipuła

– czwartek o 17.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od pracowników Zakładu Remontowo Budowlanego

– sobota o 18.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Marka Wronowskiego z Wołkowyi

8. Wszystkim życzę miłej niedzieli, błogosławionego tygodnia oraz miłego wypoczynku wakacyjnego.