1. Dziś Uroczystość Odpustowa ku czci św. Jana z Dukli   w Cisowcu. Uroczysta suma o 13.00.
  2. Wczoraj wyruszyła na Jasną Górę 40 Jubileuszowa Pielgrzymka z naszej Archidiecezji. Wspierajmy modlitwą pielgrzymów. Trwa tak zwana sztacheta modlitewna. Nasza parafia jest proszona o to, aby chętne osoby z naszej parafii trwały na modlitwie różańcowej we wtorek, 7 lipca od godz. 15.00 do 16.00. Chętne osoby niech zgłoszą swoją chęć modlitwy w tym czasie w zakrystii.
  3. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do czwartku o 18.00 i w piątek o 16.00; w Roztokach Dolnych –     w niedzielę o 10.00;  w Cisowcu –  w sobotę o 18.00.
  4. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Roman Paweł Gawłowski z Mchawy i Alicja Marzena Kochmańska z Markowej – zapowiedź I.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła proszę Panie: w Mchawie – Bogusława Mycio, Agata Stemberska, Bożena Stemberska; w Roztokach Dolnych – Zofia Syma, Alicja Choma. O posługę kościelnego proszę Pana Wiesława Kaczmara
  6. Rocznice śmierci:

– poniedziałek: 29 – śp. Kazimierza Presz