1. Gościmy w naszej parafii młodzież oazową z diecezji sandomierskiej. Bardzo dziękujemy im za piękne liturgie w naszym kościele oraz za włączenie się w przeżywanie dzisiejszego odpustu      w Cisowcu ku czci św. Jana z Dukli. Suma odpustowa w Cisowcu dziś o 13.00.
  2. W Roztokach Dolnych rozpoczął się remont ołtarza głównego i tabernakulum.
  3. W tym roku Msza Święta na cmentarzu w Kielczawie będzie w niedzielę 29 lipca o godz. 9.30.
  4. W tym miesiącu kolejna zbiórka ofiar na potrzeby kościoła parafialnego.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 18.00 oraz w sobotę o 14.00 z obrzędem sakramentu małżeństwa; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek i środę o 17.00: w Cisowcu –  w sobotę o 18.00.
  6. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Anna Szeliga, Agnieszka Szeliga    i Lucyna Podgórska; w Roztokach Dolnych – Joanna Galant i Alicja Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Dariusza Sawka.
  7.  Intencje mszalne:

– poniedziałek o 18.00:

– wtorek o 18.00: + Władysław Owsianik – intencja od Heleny i Ryszarda Osękowskich

– środa o 18.00: + Wojciech w 9 rocznicę śmierci

– czwartek o 18.00: + Franciszka, + Tomasz Mycio

– piątek o 18.00: + Jan Hyleński – intencja od mamy Agnieszki

– sobota o 14.00: W intencji nowożeńców

– niedziela o 8.00: O Boże błogosławieństwo dla Anny Rędziniak z okazji 80 Urodzin

o 11.30: + Władysław Owsianik – intencja od Heleny i Ryszarda Osękowskich

– poniedziałek o 17.00: + Michał Kwiatanowski – intencja od sióstr Michała

– środa o 17.00: + Genowefa, + Jan Wichryk

– niedziela o 10.00: + Anna Choma