1. Liturgia tego tygodnia stawia przed nami do naśladowania takie oto postacie świętych: we wtorek – św. Benedykta, patrona Europy; w środę – św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu; w czwartek – świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta; w sobotę – św. Bonawenturę.
  2. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w środę i piątek o 18.00; w kaplicy Boga Ojca – w poniedziałek, wtorek i czwartek o 18.00; w Roztokach Dolnych  – w poniedziałek, środę i piątek o 17.00; w Cisowcu – we wtorek i czwartek o 17.00 oraz w sobotę o 18.00.
  3. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Katarzyna Gawłowska, Barbara Koza, Elżbieta Chomycz. O wykoszenie trawy na cmentarzu proszę Panów: Leszek Zaremba, Damian Barański, Stanisław Barański, Piotr Wilczyński, Tomasz Kawałek, Łukasz Kawałek, Zdzisław Pelc, Zenon Skowroński, Tomasz Prystasz, Leszek Przybyłowski; w Roztokach Dolnych – Maria Kaczmar, Krystyna Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Grzegorza Choma.

– środa o 18.00: + Zofia Stemberska – intencja od Bronisławy i Stanisława Siekaniec

– piątek o 18.00: + Zofia Stemberska – intencja od Marii i Józefa Pietrów

– niedziela o 8.00: + Lucyna Miller

o 11.30: + Józef Koza w 3 rocznicę śmierci

Kaplica Boga Ojca

– poniedziałek o 18.00: + Zofia Stemberska – intencja od Marii i Edwarda Pelc

– wtorek o 18.00: + Elżbieta Lubińska – intencja od Danuty i Zbigniewa Pelc

– czwartek o 18.00: + Jan Hyleński, + Artur Mycio

– poniedziałek o 17.00: + Maria Bończak – intencja od Celiny i Wincentego Szybowskich

– środa o 17.00: + Anna, + Michał Peczinka – intencja od Iwony i Wiesława Bończak

– piątek o 17.00: + Anna Syma – intencja od Grażyny Hebda z rodziną

– niedziela o 10.00: + Stanisław, + Marianna, + Stanisław Prusaczyk

– wtorek o 17.00: + Jan Janusz – intencja od Marty i Kazimierza Strzyż

– czwartek o 17.00: + Jan Janusz – intencja od Alicji Gawłowskiej

– sobota o 18.00: + Jan Janusz – intencja od Agnieszki Hyleńskiej

5. Wszystkim życzę miłej niedzieli i  błogosławionego tygodnia.