1. W poniedziałek święto św. Benedykta – opata i patrona Europy, we wtorek wspomnienie św, Brunona; w środę – świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta; w piątek – św. Bonawentury, a w sobotę MB Szkaplerznej.
  2. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 18.00 i w sobotę o 16.00 z obrzędem chrztu świętego;        w kaplicy Boga Ojca – w poniedziałek,  wtorek i w środę o 19.00; w Roztokach Dolnych – w niedzielę o 10.00; w Cisowcu – w czwartek i w piątek o 17.00 oraz w sobotę o 18.00.
  3. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Małgorzata Zięba, Ewa Osękowska, Angelika Hyleńska; w Roztokach Dolnych – Maria Kaczmar, Krystyna Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Józefa Galant.

– poniedziałek o 18.00: + Katarzyna Pelc – intencja od Marii i Edwarda Pelc

– wtorek o 18.00: + Antoni Kochan – intencja od szwagra Andrzeja z rodziną z Baligrodu

– środa o 18.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od firmy DOMAT z Leska

– czwartek o 18.00: + Katarzyna Pelc – intencja od Teresy i Józefa Zabawskich

– piątek o 18.00: + Jadwiga Zaremba – intencja od rodziny Andrychowicz z Leska

– sobota o 16.00: W intencji dziecka przyjmującego chrzest i jego rodziców

– niedziela o 8.00: + Kamilek Mazurkiewicz

o 11.30: + Jadwiga Zaremba – intencja od syna Witolda z rodziną

Mchawa – kaplica Boga Ojca

– poniedziałek o 19.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od rodziny Kondrackich z Milczy

– wtorek o 19.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od firmy DOMAT z Leska

– środa o 19.00: + Jan Hyleński, + Artur Mycio

– niedziela o 10.00: + Władysława, + Stefan Mołczan i za zmarłych ich rodziców

– czwartek o 17.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od pracowników Zakładu Remontowo Budowlanego

– piątek o 17.00: + Ryszard Kowalski – intencja od rodziny Długich

– sobota o 18.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Katarzyny Smolińskiej

5. Wszystkim życzę miłej niedzieli, błogosławionego tygodnia oraz miłego wypoczynku wakacyjnego.