1. We wtorek przypada wspomnienie św. Szymona z Lipnicy,            w czwartek bł. Czesława a w sobotę święto św. Marii Magdaleny.
  2. W niedzielę za tydzień po każdej Mszy Świętej błogosławieństwo kierowców i pojazdów. Ofiary składane do puszki przy tej okazji będą przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  3. Za tydzień też przypada Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych ustanowiony przez papieża Franciszka.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek i środę o 18.00; w kaplicy Boga Ojca – w poniedziałek o 19.00, we wtorek, czwartek i piątek o 18.00; w Roztokach Dolnych  – w środę i piątek o 17.00; w Cisowcu – we wtorek i czwartek o 17.00 oraz w sobotę o 18.00.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Henryka Karnas, Bożena Pelc, Michalina Korab; w Roztokach Dolnych – Janina Podsobińska, Jolanta Łuczejko. O posługę kościelnego proszę Pana Artura Kaczmar.

– poniedziałek o 18.00: + Kamilek Mazurkiewicz

– środa o 18.00: + Maria Bończak – intencja od rodziny Tomala ze Średniego

– niedziela o 8.00: + Zofia, + Jan Zabawscy – intencja od Beaty i Jana Siekaniec

o 11.30: + Zofia, + Piotr Stemberscy – intencja od Anieli Chomycz z dziećmi

Kaplica Boga Ojca

– poniedziałek o 19.00: + Jan Kaczmar – intencja od Marii Potocznej

– wtorek o 18.00: + Maria Bończak – intencja od Joanny i Józefa Galant

– czwartek o 18.00: + Zofia, + Piotr Stemberscy – intencja od Iwony i Wiesława Bończak

– piątek o 18.00: + Elżbieta Lubińska – intencja od Mieczysławy i Stanisława Marczyk

– środa o 17.00: + Andrzej Siwek – intencja od żony Joanny

– piątek o 17.00: + Anna, + Michał Peczinka – intencja od Janiny i Andrzeja Groń

– niedziela o 10.00: + Anna Syma – intencja od Grażyny Hebda z rodziną

– wtorek o 17.00: + Jan Janusz – intencja od rodziny Masłyk z Cisowca

– czwartek o 17.00: + Jan Janusz – intencja od Marii Potocznej

– sobota o 18.00: + Jan Janusz – intencja od Agnieszki i Piotra Józefczyk

7. Wszystkim życzę miłej niedzieli i  błogosławionego tygodnia.