1. Młodzież oazowa z diecezji sandomierskiej jutro już wyjeżdża. Dziękujemy im za piękną oprawę liturgiczną w ostatnie trzy niedziele. Ze swej strony dziękuję Kapłanom za pomoc w konfesjonale i sprawowaniu Eucharystii. Bóg zapłać! Zapraszamy za rok!
  2. W związku ze zbliżającym się wspomnieniem św. Krzysztofa –      w następną niedzielę błogosławieństwo kierowców i pojazdów po każdej Mszy Świętej. Ofiary zbierane do puszki są przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  3. W tym tygodniu patronują nam: w poniedziałek św. Szymon           z Lipnicy, w środę bł. Czesław, w piątek św. Maria Magdalena,      w sobotę św. Brygida.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek, środę, czwartek i piątek o 18.00 i we wtorek o 16.00 z obrzędem chrztu świętego; w kaplicy Boga Ojca – w poniedziałek,  wtorek, środę       i piątek o 19.00; w Roztokach Dolnych – w czwartek o 16.00           i w sobotę o 15.00 i w niedzielę o 10.00; w Cisowcu – w czwartek o 17.00 oraz w sobotę o 18.00.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Irena Osękowska, Elżbieta Bilanycz, Janina Ryznar. O wykoszenie trawy na całym cmentarzu proszę Panów – Jan Zięba, Czesław Osękowski, Marek Hyleński, Józef Wichryk, Robert Bilanycz, Tadeusz Ryznar, Daniel Skowroński, Piotr Skowroński, Tadeusz Miller, Dariusz Miller, Artur Antolak; w Roztokach Dolnych – Janina Podsobińska, Jolanta Łuczejko. O posługę kościelnego proszę Pana Stanisława Chomycz.

– poniedziałek o 18.00: + Antoni Kochan – intencja od chrześniaka Piotra z rodziną

– wtorek o 16.00: W intencji dziecka przyjmującego chrzest

– środa o 18.00: + Jadwiga Zaremba – intencja od wnuków z Trześniowa

– czwartek o 18.00: + Katarzyna Pelc – intencja od rodziny Wojtowicz z Baligrodu