1. Dziś błogosławieństwo kierowców i pojazdów. Zbiórka do puszki na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  2. W poniedziałek wspomnienie św. Kingi, we wtorek święto świętego Jakuba, apostoła, w środę wspomnienie świętych Joachima i Anny, w piątek wspomnienie św. Szarbela Makhlufa, w sobotę św. Marty. W środę odpust ku czci św. Anny w Hoczwi – suma odpustowa o 11.00.
  3. We wtorek przypada dzień imienin ks. Bpa Krzysztofa Chudzio.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w środę i piątek o 18.00; w kaplicy Boga Ojca – we wtorek  i czwartek o 18.00; w Roztokach Dolnych  – w środę i piątek o 17.00 oraz w sobotę o 16.00 z udzieleniem sakramentu chrztu świętego; w Cisowcu – we wtorek i czwartek o 17.00 oraz w sobotę o 18.00.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Joanna Podgórska, Iwona Owsianik, Małgorzata Owsianik; w Roztokach Dolnych – Krystyna Kaczmar, Anna Kaczmar. O posługę kościelnego proszę Pana Władysława Raczkowskiego.

– środa o 18.00: + Anna Wronowska

– piątek o 18.00: + Zofia, + Piotr Stemberscy – intencja od Bogusławy i Adama Makar

– niedziela o 8.00: + Władysław Osękowski w 17 rocznicę śmierci

o 11.30: + Arek Siekaniec w 11 rocznicę śmierci

Kaplica Boga Ojca

– wtorek o 18.00: + Maria Bończak – intencja od syna Zbigniewa z żoną

– czwartek o 18.00: + Maria Bończak – intencja od Anny i Ryszarda Kaczmar

– środa o 17.00: + Anna, + Jan Choma

– piątek o 17.00: + Anna Syma – intencja od Anny i Bronisława Peczinka

– sobota o 16.00: W intencji dziecka przyjmującego chrzest, za jego rodziców i chrzestnych

– niedziela o 10.00: + Anna Syma – intencja od Pań z Róży MB Nieustającej Pomocy

– wtorek o 17.00: + Jan Janusz – intencja od Andrzeja Jaremy z rodziną

– czwartek o 17.00: + Jan Janusz – intencja od Ewy i Czesława Osękowskich

– sobota o 18.00: + Jan Janusz – intencja od Eweliny Wieszczak z rodziną

7. Wszystkim życzę miłej niedzieli i  błogosławionego tygodnia.