1. Dziś błogosławieństwo kierowców i pojazdów po każdej Mszy Świętej. Ofiary zbierane do puszki są przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  2. Jutro dzień imienin bpa Krzysztofa Chudzio – otoczmy Go swoją modlitwą,
  3. W tym tygodniu patronują nam: w poniedziałek – św. Jakub Apostoł i św. Krzysztof, we wtorek – Anna i Joachim, Rodzice NMP, w czwartek – św. Szarbel, w piątek – św. Marta.
  4. We wtorek odpust św. Anny w Hoczwi – suma odpustowa o 11.00.
  5. W sobotę jest diecezjalna pielgrzymka Kół Gospodyń Wiejskich do sanktuarium MB Pocieszenia w Jodłówce z udziałem abpa Adama Szala i bpa  Edwarda Białogłowskiego z Rzeszowa. Spotkanie od 11.00 do 15.00.
  6. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 18.00; w kaplicy Boga Ojca – w poniedziałek,  wtorek       i piątek o 19.00; w Roztokach Dolnych – w niedzielę o 10.00;         w Cisowcu – w środę i w czwartek o 17.00 oraz w sobotę o 18.00.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Irena Osękowska, Bożena Osękowska, Ewa Ukleja.; w Roztokach Dolnych – Krystyna Kaczmar, Anna Kaczmar. O posługę kościelnego proszę Pana Stefana Kaczmar.

– poniedziałek o 18.00: + Józef Koza w 2 rocznicę śmierci

– wtorek o 18.00: + Antoni Kochan – intencja od Tadeusza Kochan

– środa o 18.00: + Jadwiga Zaremba – intencja od rodziny Joanny i Pawła Sierakiewiczów

– czwartek o 18.00: + Jadwiga Zaremba – intencja od Łucji i Zenona Skowrońskich

– piątek o 18.00: + Antoni Kochan – intencja od Janiny i Stanisława Kochan

– niedziela o 8.00: + Władysław Osękowski w rocznicę śmierci

o 11.30: + Antoni Kochan – intencja od Elżbiety i Jana Gawłowskich

Mchawa – kaplica Boga Ojca

– poniedziałek o 19.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Anny Kawa

– wtorek o 19.00: + Jadwiga Zaremba – intencja od Stanisława Zaremby

– piątek o 19.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Dominiki i Mateusza Koncewicz

– niedziela o 10.00: + Józefa Skowrońska – intencja od Agaty i Edwarda Jaworskich

– środa o 17.00: + Ryszard Kowalski – intencja od Marii Potocznej

– czwartek o 17.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Wójta i Pracowników UG, GOK i GOPS w Baligrodzie

– sobota o 18.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Wójta i Pracowników UG, GOK i GOPS w Baligrodzie

9. Wszystkim życzę miłej niedzieli, błogosławionego tygodnia oraz dobrego wypoczynku wakacyjno-urlopowego.