1. We wtorek w kościele parafialnym można zyskać odpust zupełny tak zwany „Porcjunkuli”.
  2. W czwartek wspomnienie św. Jana Marii Vianney – patrona proboszczów i duszpasterzy.
  3. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą. Chorych będę odwiedzał od 8.15.
  4. W sobotę nabożeństwo do św. Jana Pawła II w kościele parafialnym o 18.00.
  5. W następną niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  6. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do soboty o 18.00; w kaplicy Boga Ojca – w poniedziałek i  wtorek        o 19.00; w Roztokach Dolnych – w piątek o 17.00; w Cisowcu –     w środę, w czwartek i w sobotę o 17.00.
  7. Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się: Mateusz Krystian Wawrzoszek z Baszni Dolnej i Martyna Bilanycz z Mchawy – zapowiedź I oraz Artur Maciej Sawiński z Baligrodu    i Monika Maria Dereń z Roztok Dolnych – zapowiedź I.
  8. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Angelina Skowrońska, Magdalena Skowrońska, Urszula Głowa.;  w Roztokach Dolnych – Iwona Bończak, Anna Bończak. O posługę kościelnego proszę Pana Roberta Pietrów.

– poniedziałek o 18.00: + Ryszard Kowalski – intencja od Zbigniewa Prystasz z rodziną

– wtorek o 18.00: + Antoni Kochan – intencja od Czesławy i Bronisława Bończak

– środa o 18.00: + Zofia, + Tadeusz Kaleta

– czwartek o 18.00: + Antoni Kochan – intencja od Marii i Marka Toczek z rodziną

– piątek o 18.00: + Antoni Kochan – intencja od Eugenii i Józefa Bończak

– sobota o 18.00: Za parafian i w intencjach nowennowych

– niedziela o 8.00: + Jadwiga Zaremba – intencja od Jolanty i Henryka Kawałek

o 11.30: + Arek Siekaniec w 10 rocznicę śmierci

Mchawa – kaplica Boga Ojca

– poniedziałek o 19.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Jadwigi i Krzysztofa Dorociak

– wtorek o 19.00: + Jadwiga Zaremba – intencja od Aleksandry i Tadeusza Owsianik

– piątek o 17.00: + Michał Kaczmar – intencja od Bronisława Raczkowskiego

– niedziela o 10.00: + Anna, + Jan Choma

– środa o 17.00: + Ryszard Kowalski – intencja od Agnieszki i Piotra Józefczyk

– czwartek o 17.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Teresy i Bolesława Trześniowskich

– sobota o 17.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Teresy i Bolesława Trześniowskich

10. Wszystkim życzę miłej niedzieli, błogosławionego tygodnia oraz dobrego wypoczynku wakacyjno-urlopowego.