1. W środę wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbe – odpust w Wołkowyi, w czwartek Uroczystość Wniebowzięcia NMP i błogosławieństwo ziół i kwiatów, w piątek wspomnienie św. Stefana Węgierskiego, a w sobotę św. Jacka.
  2. W tym tygodniu wielki odpust w Kalwarii Pacławskiej. We wtorek dróżki pogrzebu Matki Bożej, w środę dróżki Męki Pańskiej. Uroczystym Mszom Świętym na galerii o 18.00 będą przewodniczyć: w poniedziałek – bp Edward Kawa ze Lwowa, we wtorek – Metropolita Gnieźnieński, Prymas Polski abp Wojciech Polak i Metropolita Przemyski abp Adam Szal,          w środę – Metropolita Przemyski abp Adam Szal, a w czwartek o 12.00 – Prowincjał Krakowskiej Prowincji Franciszkanów o. Marian Gołąb.
  3. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie w kościele – w poniedziałek, wtorek o 18.00, w środę   o 17.00, w czwartek o 8.00 i 11.30, w piątek o 18.00 oraz w kaplicy Boga Ojca – w poniedziałek, wtorek i piątek o 19.00 ; w Roztokach Dolnych – w czwartek o 10.00 i w sobotę o 17.00;                w Cisowcu – w środę i sobotę o 18.00.
  4. Rocznice śmierci:

w środę: 26 – śp. Władysława Raszewskiego

18 – śp. Jana Kosiby

w sobotę: 26 – śp. Zofii Zabawskiej

3 – śp. Władysława Podgórskiego

1. O posprzątanie kościoła proszę Panie: w Mchawie – Panie: Helena Miller, Dorota Miller, Wioletta Antolak, Lucyna Kurek, Joanna Urban, Bożena Osękowska, Ewa Ukleja, Monika Ukleja, Jolanta Kawałek, Elżbieta Obrzut. W Roztokach Dolnych – Panie: Elżbieta Marczyk, Czesława Kusiak. O posługę kościelnego proszę Pana Ryszarda Kaczmara.

Mchawa – kościół

– poniedziałek o 18.00: + Zofia Kaleta – intencja od koleżanek i kolegów córki Jadwigi z pracy

– wtorek o 18.00: + Jan Hyleński – intencja od mamy Agnieszki

– środa o 17.00: + Artur Mycio – intencja od Aleksandry i Wiesława Kilareckich

– czwartek o 8.00: + Zofia Kaleta – intencja od rodziny Marciniszyn z Zagórza

o 11.30: + Michał, + Zofia, + Anna

– piątek o 18.00: + Zofia Kaleta – intencja od rodziny Kopczyk z Niebocka

– niedziela o 8.00: + Arkadiusz Siekaniec w 7 rocznicę śmierci

o 11.30: + Artur Mycio – intencja od rodziny Szybowskich

Mchawa – kaplica Boga Ojca

– poniedziałek o 19.00: + Artur Mycio – intencja od rodziny Siekaniec

– wtorek o 19.00: O Boże błogosławieństwo dla tegorocznych absolwentów Gimnazjum i Szkoły

Podstawowej

– piątek o 19.00: + Artur Mycio – intencja od rodziny Kaczmar

– czwartek o 10.00: + Anna Chomycz w 32 rocznicę śmierci

– sobota o 17.00: + Władysław Rola

– niedziela o 10.00: + Józef, + Kazimierz, + Helena Sołtys

– środa o 18.00: + Krzysztof Balwierczak

– sobota o 18.00: + Kamilek Mazurkiewicz

1. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.