1. We wtorek Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze Święte jak   w niedzielę i po każdej Mszy Św. błogosławieństwo ziół i kwiatów. W Cisowcu Msza Święta z Uroczystości Wniebowzięcia NMP w poniedziałek o 17.00.
  2. W poniedziałek wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbe, w środę wspomnienie św. Stefana, w czwartek św. Jacka.
  3. W piątek od południa prosiłbym jak najwięcej osób do kościoła na sprzątanie po malowaniu i wnoszeniu wszystkiego do kościoła.
  4. W sobotę Odpust przy kaplicy Boga Ojca o g. 11.00. Sumę odpustową odprawi i kazanie wygłosi ks. Proboszcz z Cisnej – ks. Kanonik Zbigniew Łuc. Panów z OSP bardzo proszę o przygotowanie ołtarza polowego przy kaplicy w piątek popołudniu i o asystę podczas Mszy Świętej odpustowej. Mieszkańców Cisowca na niedzielną Mszę Świętą zapraszam w niedzielę do Mchawy.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie we wtorek o 8.00 i 11.30; w kaplicy Boga Ojca – w poniedziałek, środę, czwartek i piątek o 18.00 oraz w sobotę o 11.00; w Roztokach Dolnych  – we wtorek o 10.00 oraz w środę i piątek o 17.00; w Cisowcu –  w poniedziałek i czwartek o 17.00.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Roztokach Dolnych – Sylwia Sowa, Joanna Galant, Alicja Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Franciszka Łuczejko.

– wtorek o 8.00: + Zofia, + Piotr Stemberscy – intencja od Dyrekcji i Pracowników Zespołu Szkół Leśnych w Lesku

o 11.30: + Jan Kaczmar – intencja od córki z mężem

– niedziela o 8.00: + Jan Owsianik

o 11.30: + Zofia, + Jan Zabawscy – intencja od Agnieszki i Marcina Szeliga