1. W tym tygodniu patronują nam: w poniedziałek św. Dominik, we wtorek św. Teresa Benedykta od Krzyża, w środę św. Wawrzyniec, w czwartek św. Klara, w sobotę MB Kalwaryjska.
  2. W Kalwarii Pacławskiej Wielki Odpust. Dróżki pogrzebu Matki Bożej w sobotę, a w niedzielę Dróżki Męki Pańskiej.
  3. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek, wtorek, środę i piątek o 18.00; w kaplicy Boga Ojca – od poniedziałku do piątku o 19.00; w Roztokach Dolnych – w sobotę o 16.30; w Cisowcu – w czwartek o 17.00 i w sobotę o 18.00.
  4. Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się: Mateusz Krystian Wawrzoszek z Baszni Dolnej i Martyna Bilanycz z Mchawy – zapowiedź II oraz Artur Maciej Sawiński z Baligrodu    i Monika Maria Dereń z Roztok Dolnych – zapowiedź II.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Helena Miller, Wioletta Antolak.; w Roztokach Dolnych – Elżbieta Marczyk, Czesława Kusiak. O posługę kościelnego proszę Pana Kazimierza Raczkowskiego.

– poniedziałek o 18.00: + Antoni Kochan – intencja od Tadeusza Kopczyńskiego z rodziną

– wtorek o 18.00: + Ryszard Kowalski – intencja od rodziny Myk

– środa o 18.00: + Antoni Kochan – intencja od Teresy i Jana Herbetko

– piątek o 18.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Ewy i Ryszarda Mołczan

– niedziela o 8.00: + Aniela, + Józef Gawłowscy – intencja od córki Grażyny z rodziną

o 11.30: + Jan Hyleński, + Artur Mycio

Mchawa – kaplica Boga Ojca

– poniedziałek o 19.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Grażyny i Mariana Kobiela z dziećmi

– wtorek o 19.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Heleny, Bożeny, Marka Bober z dziećmi

– środa o 19.00: + Jadwiga Zaremba – intencja od Krystyny i Andrzeja Pilch

– czwartek o 19.00: + Józefa Skowrońska – intencja od córki Aliny z mężem

– piątek o 19.00: + Ryszard Kowalski – intencja od rodziny Gocek

– sobota o 16.30: Dziękczynna za 25 lat Małżeństwa Joanny i Józefa Galant

– niedziela o 10.00: + Maria, + Michał Raczkowscy

– czwartek o 17.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Barbary i Franciszka Krajewskich

– sobota o 17.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Jolanty i Józefa Borgosz

7. Wszystkim życzę miłej niedzieli, błogosławionego tygodnia oraz dobrego wypoczynku wakacyjno-urlopowego.