1. W tym tygodniu patronują nam: w poniedziałek św. Teresa Benedykta od Krzyża, patronka Europy; we wtorek  św. Wawrzyniec; w środę św. Klara; w piątek MB Kalwaryjska;    w sobotę św. Maksymilian Kolbe.
  2. W piątek na Kalwarii Pacławskiej Dróżki pogrzebu Matki Bożej,   a w sobotę Dróżki Męki Pańskiej.
  3. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Na każdej Mszy Świętej błogosławieństwo ziół i kwiatów.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 18.00; w kaplicy Boga Ojca w poniedziałek, środę, czwartek i piątek o 19.00; w Roztokach Dolnych – we wtorek o 17.00; w Cisowcu –  w sobotę o 18.00.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Grażyna Lassak, Barbara Herbetko, Alina Pastuszak; w Roztokach Dolnych – Sylwia Sowa, Joanna Galant, Alicja Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Józefa Dereń.

– poniedziałek o 18.00: + Piotr Skowroński – intencja od Wandy i Władysława Mazurkiewicz

– wtorek o 18.00: + Paulina Presz – intencja od Anny i Stanisława Janusz

– środa o 18.00: + Piotr Skowroński – intencja od Wandy i Władysława Mazurkiewicz

– czwartek o 18.00: + Bronisława Obrzut – intencja od Andrzeja Obrzut z rodziną

– piątek o 18.00: + Jan Hyleński, + Artur Mycio

– niedziela o 8.00:  + Piotr Skowroński – intencja od syna Zenona z rodziną

o 11.30: + Bronisława Obrzut – intencja od Wandy i Władysława Mazurkiewicz

Kaplica Boga Ojca:

– poniedziałek o 19.00: + Bronisława Obrzut – intencja od Małgorzaty i Jacka Nowickich

– środa o 19.00: + Edward Karpiński – intencja od Marii i Bronisława Barańskich

– czwartek o 19.00: + Paulina Presz – intencja od rodziny Masłyk z Cisowca

– piątek o 19.00: + Bronisława Obrzut – intencja od wnuczki Justyny z rodziną

– wtorek o 17.00: + Edward Karpiński – intencja od Kuby Siuciak z Wołkowyi

–  niedziela o 10.00: + Kazimierz, + Rozalia, + Michał Kaczmar

– sobota o 17.00: W intencji wiadomej Bogu

7.Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.