1. W dzisiejszą 2 niedzielę Adwentu modlimy się za Kościół na Wschodzie i wspieramy naszymi ofiarami. Część dzisiejszej składki na ten cel. Dziś też kiermasz stroików i ozdób świątecznych organizowanych przez Radę Rodziców z naszej szkoły.
  2. Roraty codziennie w kościele parafialnym o 17.00. Zapraszam do licznego udziału, zwłaszcza dzieci z lampionami.
  3. W sobotę spowiedź przedświąteczna w naszej parafii. W Mchawie od 10.30 do 12.00, w Roztokach Dolnych od 11.00 do 12.00.
  4. Za tydzień, 17 grudnia, zostaną poświęcone opłatki wigilijne  i trafią za pośrednictwem ministrantów do naszych domów wraz z kalendarzami parafialnymi.
  5.  Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 17.00; w Roztokach Dolnych  – w   środę i piątek o 16.00; w Cisowcu – we wtorek o 16.00 i w sobotę o 17.00 (ponieważ od 14.00 do 16.00 będę na spowiedzi w Średniej Wsi).
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Lucyna Kurek, Joanna Urban, Monika Mordarska; w Roztokach Dolnych – Maria Kaczmar, Krystyna Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Ryszarda Syma.

– poniedziałek o 17.00: + Zofia, + Jan Zabawscy – intencja od Olgi Herbetko

– wtorek o 17.00: + Jan Kaczmar – intencja od Andżeliki i Rafała Kaleta oraz od Krystyny i Zygmunta Solon

– środa o 17.00: + Jan Hyleński, + Artur Mycio

– czwartek o 17.00: + Maria, + Piotr Zięba

– piątek o 17.00: + Elżbieta Lubińska – intencja od rodziny Zarzyckich z Majkowic

– niedziela o 8.00: + Kamilek Mazurkiewicz

o 11.30: + Anna Wronowska w 1 rocznicę śmierci

Roztoki Dolne:

– środa o 16.00: + Maria, + Antoni Bończak – intencja od Pracowników Ośrodka Zdrowia i Apteki w Baligrodzie

– piątek o 16.00: + Maria, + Antoni Bończak – intencja od Radnych Gminy Baligród

– niedziela o 10.00: + Grzegorz Sitko – intencja od Iwony i Stanisława Owsianik

– wtorek o 16.00: + Zofia, + Jan Zabawscy  – intencja od syna Pawła z rodziną

– sobota o 17.00: Za parafian

8. Wszystkim życzę miłej niedzieli i dobrego przeżycia spowiedzi przedświątecznej.