1. Dziś adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych. Dziś też Dzień Modlitw w intencji Kościoła na Wschodzie.
  2. Zachęcam do licznego udziału w Mszach Świętych Roratnich od poniedziałku do piątku o 17.00.
  3. W zakrystii są do nabycia świece wigilijne w cenie 5 zł.
  4. W poniedziałek wspomnienie św. Mikołaja, we wtorek św. Ambrożego. W środę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP – Msze Święte w Mchawie o 9.00 i 17.00, w Roztokach Dolnych o 16.00. W Baligrodzie odpust – suma o 11.00.
  5. Dziś błogosławieństwo opłatków na stół wigilijny, które można nabyć wraz z kalendarzami parafialnymi w zakrystii. W przyszłą niedzielę na sumie dzieci z klasy III otrzymają swoje medaliki         i książeczki. Proszę o przybycie również rodziców tych dzieci.
  6. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o 17.00, a w środę o 9.00 i 17.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek i środę o 16.00;  w Cisowcu w czwartek o 16.00 i w sobotę o 17.00.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Irena Osękowska, Elżbieta Bilanycz, Janina Ryznar; w Roztokach Dolnych – Maria Kaczmar, Krystyna Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Ryszarda Kaczmar.

– poniedziałek o 17.00: + Piotr Skowroński

– wtorek o 17.00: + Weronika, + Władysław Wilk

– środa o 9.00: + Władysław Kochanowski – intencja od Wandy i Władysława Mazurkiewicz

o 17.00: + Zofia w 4 rocznicę śmierci, + Stanisław Dybaś

– czwartek o 17.00: + Julia Miller

– piątek o 17.00: + Władysław Kochanowski – intencja od Róży św. Michała Archanioła

– niedziela o 8.00: + Katarzyna, + Tomasz Zaremba

o 11.30: + Władysław Kochanowski – intencja od Róży św. Michała Archanioła

– poniedziałek o 16.00: O Boże błogosławieństwo i wszelkie łaski dla Karolka

– środa o 16.00: O zdrowie i błogosławieństwo dla pewnej osoby.

– niedziela o 10.00: + Edward Karpiński – intencja od mieszkańców Kielczawy i Roztok Dolnych

– czwartek o 16.00: + Tadeusz Potoczny  – intencja od Katarzyny, Marcina, Miłosza i Ignasia

– sobota o 17.00: + Krystyna Burczak – intencja od Małgorzaty i Edwarda Polańskich.

9. Wczoraj zmarła nasza parafianka śp. Jadwiga Zaremba w wieku 83 lat. Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o 13.30 w kościele parafialnym. Wcześniej będzie modlitwa różańcowa. Polećmy  śp. Jadwigę Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz….