1. W czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego. Błogosławieństwo kredy i kadzidła.
  2. W przyszłą niedzielę Święto Chrztu Pańskiego – zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego, choć kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego.
  3. W tym roku również nie będzie tradycyjnej „Kolędy”. Będzie ona miała inny wymiar. W soboty stycznia będzie Msza Święta dla mieszkańców danego rejonu. Ta Msza Święta będzie w intencji tych mieszkańców. Na Mszy Świętej będę święcił wodę, którą mieszkańcy pokropią swoje domy i mieszkania. W sobotę 8 stycznia zapraszam mieszkańców „Mchawki”, w sobotę            15 stycznia mieszkańców „Wioski”, w sobotę 22 stycznia mieszkańców „Chałupek” i w sobotę 29 stycznia pozostałych mieszkańców Mchawy. Mieszkańców Cisowca zapraszam  w czwartek 13 stycznia, a mieszkańców Kielczawy i Roztok Dolnych w piątek 14 stycznia.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek, wtorek, środę, piątek i sobotę o 17.00, w czwartek o 8.00 i 11.30; w Roztokach Dolnych – w czwartek o 10.00; w Cisowcu w środę   i sobotę  o 16.00.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Monika Zaremba, Dorota Próżniak, Małgorzata Barańska; w Roztokach Dolnych – Sylwia Sowa, Joanna Galant, Alicja Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Ryszarda Marczyk.

– poniedziałek o 17.00: + Krystyna Burczak – intencja od Marioli i Marcina z Leluchowa

– wtorek o 17.00: + Krystyna, + Władysław Rachwał

– środa o 17.00: + Katarzyna Pelc – intencja od brata Stanisława z rodziną

– czwartek o 8.00: + Władysław Kochanowski – intencja od Małgorzaty i Stanisława Barańskich z rodziną

o 11.30: + Katarzyna Pelc – intencja od brata Stanisława z rodziną

– piątek o 17.00: + Władysław Kochanowski – intencja od pracowników Urzędu Pocztowego w Lesku

– sobota o 17.00: W intencji mieszkańców „Mchawki”

– niedziela o 8.00: + Władysław Kochanowski – intencja od pracowników Urzędu Pocztowego w Lesku

o 11.30: + ks. Tomasz Zięba w 5 rocznicę śmierci

– czwartek o 10.00: + Maria, + Michał Kaczmar

– niedziela o 10.00: + Stefan Puchała w 1 rocznicę śmierci

– środa o 16.00: + ks. Tomasz Zięba – intencja od s. Marii

– sobota o 16.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Agnieszki i Piotra Józefczyk

7. Wszystkim życzę miłej niedzieli i Bożego błogosławieństwa  w tygodniu.