1. W dzisiejszą niedzielę wesprzyjmy materialnie misjonarzy ofiarą do puszki przed kościołem lub wysłaniem SMS-a o treści: MISJE na numer 72032.
  2. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Chorych z posługą sakramentalną będę odwiedzał od godz. 9.30. W tym dniu też obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
  3. W piątek rozpoczną się w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne, które wygłosi ks. Maciej Marszałek – wikariusz z Leska. W piątek droga krzyżowa i Msza Święta z nauką ogólną: w Cisowcu o 15.00,   w Roztokach Dolnych o 16.30, w Mchawie o 18.00. W sobotę Msza Święta z nauką ogólną: w Cisowcu o 15.00, w Roztokach Dolnych    o 16.30, w Mchawie o 18.00 (rozpocznie się ona nabożeństwem do św. Jana Pawła II). W niedzielę Msze Święte z nauką ogólną:           w Mchawie o 8.00 i 11.30, w Roztokach Dolnych o 10.00. Podczas Mszy Świętych z naukami rekolekcyjnymi będzie zbierana taca na pokrycie kosztów rekolekcji.
  4. Gorzkie Żale: w Cisowcu w sobotę o 14.40, w Roztokach Dolnych w niedzielę po Mszy Świętej, w Mchawie po sumie.
  5. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  6. Pod chórem znajduje się skrzynka, do której można składać dowolne ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
  7. W zakrystii są do nabycia paschaliki wielkanocne w cenie 10 zł.
  8. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do czwartku o 17.00, w piątek i sobotę o 18.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek i środę o 16.00, w piątek i sobotę o 16.30; w Cisowcu – we wtorek o 16.00, w piątek i sobotę o 15.00.
  9. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Bożena Indyk, Grażyna Lassak, Sylwia Horbulewicz; w Roztokach Dolnych – Janina Podsobińska, Jolanta Łuczejko. O posługę kościelnego proszę Pana Zbigniewa Bończak.

– poniedziałek o 17.00: + Lucyna Borowy – intencja od Anieli i Kazimierza Benewiat

– wtorek o 17.00: + Antoni Osękowski – intencja od Bożeny i Czesława Osękowskich

– środa o 17.00: + Antoni Osękowski – intencja od Janiny Gawłowskiej z rodziną

– czwartek o 17.00: + Stanisław Siekaniec – intencja od syna Krzysztofa z żoną Wiolettą

– piątek o 18.00: + Antoni Osękowski – intencja od Wandy i Władysława Mazurkiewicz

– sobota o 18.00: Za parafian i w intencjach nowennowych

– niedziela o 8.00: + Stanisław Siekaniec – intencja od wnuka Dawida z rodziną

o 11.30: 1. + Zofia, + Józef Gawłowscy – intencja od syna Henryka

2. + Antoni Osękowski – intencja od Henryki Wołoszyn z rodziną

– poniedziałek o 16.00: + Jan Kaczmar – intencja od pracowników TRANS STEYR

– środa o 16.00: + Jan Kaczmar – intencja od bratowej Anny

– piątek o 16.30: + Jan Kaczmar – intencja od Janiny i Wojciecha Podsobińskich

– sobota o 16.30: + Marian, + Tekla Kita

– niedziela o 10.00: + Jan Kaczmar – intencja od Anny i Grzegorza Kaczmar z rodziną

– wtorek o 16.00: + Stanisław Siekaniec – intencja od żony Bronisławy

– piątek o 15.00: + Zofia, + Jan Zabawscy – intencja od Romana i Gabrieli

– sobota o 15.00: O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Roberta Osękowskiego z okazji 50 Urodzin

11. Wszystkim życzę miłej niedzieli, opieki Bożej w nowym tygodniu oraz owocnego przeżywania czasu Rekolekcji i Wielkiego Postu.