1. W tym tygodniu z wizytą duszpasterską odwiedzę mieszkańców Mchawy: w poniedziałek od 15.00 – od Państwa Agnieszki i Marcina Szeliga do Państwa Bożeny i Edwarda Bober, we wtorek od 15.00 – od Państwa Krystyny i Piotra Wilczyńskich do Pana Józefa Zaremby, w piątek od 10.00 – od Państwa Jolanty i Henryka Kawałek do Państwa Krystyny i Józefa Skowrońskich, w sobotę od 10.00 – od Państwa Renaty i Witolda Mazurkiewicz do Państwa Ewy i Ryszarda Mołczan.
  2. W środę odpust w Lesku z racji wspomnienia  św. Antoniego, pustelnika. Uroczysta Msza Święta o 17.00.
  3. W czwartek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, w piątek wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara – patrona naszej archidiecezji.
  4. Za tydzień – Niedziela Słowa Bożego.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek i wtorek o 14.30, w środę i czwartek o 17.00 oraz w piątek o 9.30; w Cisowcu w sobotę o 16.00.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Liliana Chorzępa, Agnieszka Szeliga, Anna Szeliga; w Roztokach Dolnych – Sylwia Sowa, Joanna Galant, Alicja Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Bronisława Peczinka.

– poniedziałek o 14.30: + Antoni Osękowski – intencja od rodziny Opałków ze Świerchowej

– wtorek o 14.30: + Kamilek Mazurkiewicz

– środa o 17.00: + Anna Wronowska

– czwartek o 17.00: + Zofia, + Jan Zabawscy – intencja od Grzegorza Gawłowskiego z rodziną

– piątek o 9.30: + Zbigniew Szeliga

– niedziela o 8.00: Za parafian

o 11.30: + Anna Woźna – intencja od Ireny i Leszka Kuźma

– niedziela o 10.00: + Maria, + Antoni Bończak – intencja od rodziny Skoczeniów z Makowisk

– sobota o 16.00: + Zofia, + Jan Zabawscy – intencja od rodziny Masłyk z Cisowca

8. Wszystkim życzę miłej niedzieli i Bożego błogosławieństwa na nowy tydzień.