1. We wtorek w Lesku odpust ku czci św. Antoniego Opata. Suma odpustowa o 17.00.
  2. W środę rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  3. W czwartek wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, jednego z patronów naszej archidiecezji. Po Mszy Świętej ucałowanie relikwii tego świętego.
  4. W tym tygodniu z wizytą duszpasterską odwiedzę mieszkańców Mchawy: w poniedziałek od Pana Aleksandra Stemberskiego do Państwa Janiny i Tadeusza Ryznar; we wtorek od Państwa Krystyny i Józefa Skowrońskich do Państwa Ewy i Janusza Ukleja; w środę od Państwa Jolanty i Henryka Kawałek do Państwa Krystyny i Piotra Wilczyńskich; w czwartek od Państwa Justyny      i Tomasza Kawałek do Państwa Agnieszki i Marcina Szeliga;         w piątek od Pani Anny Szeliga do Państwa Moniki Żaba i Romana Janas; w sobotę od Państwa Renaty i Witolda Mazurkiewicz do Państwa Ewy i Ryszarda Mołczan. Początek kolędy codziennie od 10.00.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku           do piątku o 17.00; w Cisowcu – w sobotę o 17.00.
  6. W tym tygodniu w sobotę przypada Dzień Babci, a w niedzielę Dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Eugenia Szeliga, Eugenia Podgórska, Adriana Podgórska; w Roztokach Dolnych – Sylwia Sowa, Joanna Galant, Alicja Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Dariusza Sawka.

– poniedziałek o 17.00: + Antonina Kowalczyk – intencja od rodziny Bereżańskich z Leska

– wtorek o 17.00: + Kamilek Mazurkiewicz

– środa o 17.00: + Antonina Kowalczyk – intencja od rodziny Percaków z Sanoka i rodziny Kuśnierczyków z Krosna

– czwartek o 17.00: + Zbigniew Szeliga w 17 rocznicę śmierci