1. We wtorek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  2. W poniedziałek wspomnienie św. Antoniego, opata – odpust w Lesku. Msza odpustowa o 17.00.
  3. W środę wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara – jednego z patronów naszej archidiecezji. Po Mszy Świętej błogosławieństwo jego relikwiami.
  4. W czwartek wspomnienie świętych Fabiana i Sebastiana, w piątek św. Agnieszki, w sobotę św. Wincentego Pallotiego.
  5. W piątek Dzień Babci a w sobotę Dzień Dziadka. Pamiętajmy o naszych Babciach i Dziadkach w modlitwach.
  6. W sobotę na Mszę Świętą kolędową o 17.00 zapraszam mieszkańców „Chałupek”, czyli mieszkających po drugiej stronie głównej drogi.
  7. W przyszła niedzielę – Niedziela Słowa Bożego.
  8. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do soboty o 17.00; w Roztokach Dolnych – w piątek o 16.00; w Cisowcu we wtorek, w czwartek i sobotę o 16.00.
  9. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Justyna Kawałek, Edyta Kawałek, Bernadeta Pelc; w Roztokach Dolnych – Dorota Dereń, Danuta Bolesławska. O posługę kościelnego proszę Pana Krzysztofa Lubińskiego.

– poniedziałek o 17.00: + Kamilek Mazurkiewicz

– wtorek o 17.00: + Jadwiga, + Edward Karpińscy – intencja od S. Marii Zięba

– środa o 17.00: + Zbigniew Szeliga w 16 rocznicę śmierci

– czwartek o 17.00: + Władysław Kochanowski – intencja od Jolanty i Henryka Kawałek

– piątek o 17.00: + Jan Zabawski – intencja od syna Czesława z rodziną

– sobota o 17.00: W intencji mieszkańców „Chałupek”

– niedziela o 8.00: + Władysław Kochanowski – intencja od chrześniaka Wiesława Obrzut z rodziną

o 11.30: + Barbara, + Władysław Skowrońscy – intencja od wnuczki Moniki z rodziną

– piątek o 16.00: + Roman Kowalik – intencja od Doroty i Józefa Dereń

– niedziela o 10.00: Za parafian

– wtorek o 16.00: + Ryszard Kowalski – intencja od żony Haliny i syna Radka

– czwartek o 16.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Kasi Misiura

– sobota o 16.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Haliny i Sylwestra Dwojak

11. Wszystkim życzę miłej niedzieli i Bożego błogosławieństwa          w tygodniu.