1. Jutro rozpoczyna się w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  2. We wtorek wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, jednego z patronów naszej przemyskiej archidiecezji.
  3. W czwartek przypada Dzień Babci a w piątek Dzień Dziadka. Pamiętajmy w tych dniach o naszych babciach i dziadkach ofiarowując w ich intencji nasze modlitwy.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 16.00 i w sobotę Msza Św. niedzielna o 17.00;  w Roztokach Dolnych – w niedzielę o 10.00; w Cisowcu –  w sobotę o 16.00.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Henryka Karnas, Bożena Pelc, Justyna Pelc; w Roztokach Dolnych – Dorota Dereń, Danuta Bolesławska. O posługę kościelnego proszę Pana Zbigniewa Bończak.

– poniedziałek o 16.00: + Józef Koza – intencja od Anieli Chomycz z dziećmi

– wtorek o 16.00: + Zbigniew Szeliga w 15 rocznicę śmierci

– środa o 16.00: + Józef Koza – intencja od kolegi Adama z rodziną z Węglówki

– czwartek o 16.00: + Agnieszka Antolak – intencja od kuzyna Darka z rodziną

– piątek o 16.00: + Józef Koza – intencja od Jadwigi Cieślik z rodziną

– sobota o 17.00: + Maria Pelc – intencja od Maćka i Agnieszki

– niedziela o 8.00: + Zofia, + Tadeusz Kaleta

o 11.30: + Józef Koza – intencja od Elżbiety i Jana Gawłowskich

– niedziela o 10.00: Za zmarłych z rodziny Górniaków i Buczkowskich

– sobota o 16.00: Za parafian

7. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.